Ristore

Zapewne zauważyliście ze ristore został zbanowany i zastanawiacie się dlaczego, powiem w skrócie, to zwykły prowokator, który uwielbia nakręcać innych do kłótni, dziwię się w ogóle, że tak długo utrzymał się na tym forum i nikt go nie wyrzucił, oczywiście wczoraj to się zmieniło, nie zamierzam patrzeć na takich ludzi u nas na forum, wedle mnie to mógł tu być nawet od czasu założenia tej serwerowni, to nie zmienia faktu, że ma być traktowany lepiej od innych.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Ament. Smutny
A tak serio, to była jedna z najlepszych decyzji.

R.I.P Ristore 05.09.18 [*]

Szkoda  chłopa .
Robił coś co  większość boi się robić, poprostu pisał prawdę a to najbardziej wszystkich bolało.

(06-Wrz-2018, 17:17)Shaylo napisał(a): Szkoda  chłopa .
Robił coś co  większość boi się robić, poprostu pisał prawdę a to najbardziej wszystkich bolało.

Chcesz prawdy? To ja Ci napiszę coś prawdziwego. Po odejściu minicona brałem Cię pod uwagę jako jego następcę. W zasadzie tylko Ciebie. Ale skoro w taki sposób nazywasz trollowanie użytkowników niemal na każdym kroku, to bardzo się cieszę, że jednak nie podjąłem decyzji w tej sprawie, gdy miałem taką możliwość.

Dobrze zrobiłeś i tak bym odrzucił propozycję :)

Dla mnie rozsądna decyzja .

Na następcę Minicona to moim zdaniem nadaje się tylko Viper i Mozur jedynie.

Masz 100% racji Zenek
Obaj mają wyjebane na serwer xD

(06-Wrz-2018, 18:59)Shaylo napisał(a): Masz 100% racji Zenek
Obaj mają wyjebane na serwer xD

Wcale się nie dziwię, też szlag by mnie trafił, gdybym musiał się z wami (tj. reszta administracji Coda) użerać Duży uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości