Nowy styl

Skarga na moderację

Pragnę złożyć skargę na moderatora naszego forum. Nie widać go w ogóle na forum, nie robi nic w stronę rozwoju forum, i to jest moderator?

Moderator powinien:

Udzielać się na forum.
Pomagać graczą.
Dawać coś z siebie, inaczej mówiąc pomagać GRYZLI.
Dawać przykład.
Pokazywać zainteresowania w sprawach konkursowych, a nawet je robić.

A tu coś o naszym moderatorze:

Zero udzielania się na sb, wątkach, i innych rzeczach.
Zero pomocy.
Zero pomocy dla właściciela.
Zero pokazania jakiegokolwiek przykładu dla młodszych osób którzy znajdują się na forum.
Zero pokazania zainteresowania w konkursach, i też brak organizacji.

To jest moja opinia, i jej nie zmienię, chyba, że moderator coś zacznie robić, to będzie inna rozmowa, ale na razie, ani mi się śni zmienić decyzję.

Ostatnie zdanie hit XD a co ty jakimś bogiem jesteś, ze twoja decyzja jest aż taka ważna?
Nie no, a tak poważnie - moderator jest, CZUWA. Tylko wy go nie widzicie, my admini mamy z nim kontakt, słaby, ale jest.
Niemniej jednak rozumiem, ze zwykli forumowicze chcieliby go częściej widywać. Także idk

Po pierwsze napisałeś wątek ogólnikowo, pisz konkretnie, co ci się nie podoba. Po drugie moderator czuwa, tylko ty go nie widzisz, bo ustawił sobie tryb niewidoczny.

Zapewne domyślam się, dlaczego napisałeś tę skargę, otrzymałeś wczoraj warna, niestety to nie moderator go nadał, strzelaj dalej.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(10-Wrz-2018, 23:51)GRYZLI napisał(a): Zapewne domyślam się, dlaczego napisałeś tę skargę, otrzymałeś wczoraj warna, niestety to nie moderator go nadał, strzelaj dalej.

Wiem, że to ty Gyzli i warn mnie nie obchodzi teraz tylko o to aby dawał jakiekolwiek znaki życia

(11-Wrz-2018, 00:07)No co ty Tato napisał(a):
(10-Wrz-2018, 23:51)GRYZLI napisał(a): Zapewne domyślam się, dlaczego napisałeś tę skargę, otrzymałeś wczoraj warna, niestety to nie moderator go nadał, strzelaj dalej.

Wiem, że to ty Gyzli i warn mnie nie obchodzi teraz tylko o to aby dawał jakiekolwiek znaki życia

Dziwne, że dostałeś warna, a na drugi dzień piszesz skargę na moderatora.

(11-Wrz-2018, 00:19)Iza napisał(a):

Dziwne, że dostałeś warna, a na drugi dzień piszesz skargę na moderatora.
Bo dzisiaj padło słowo akurat na sb o moderatorze

(10-Wrz-2018, 22:16)No co ty Tato napisał(a): Pragnę złożyć skargę na moderatora naszego forum. Nie widać go w ogóle na forum, nie robi nic w stronę rozwoju forum, i to jest moderator?

Moderator powinien:

Udzielać się na forum.
Pomagać graczą.
Dawać coś z siebie, inaczej mówiąc pomagać GRYZLI.
Dawać przykład.
Pokazywać zainteresowania w sprawach konkursowych, a nawet je robić.

A tu coś o naszym moderatorze:

Zero udzielania się na sb, wątkach, i innych rzeczach.
Zero pomocy.
Zero pomocy dla właściciela.
Zero pokazania jakiegokolwiek przykładu dla młodszych osób którzy znajdują się na forum.
Zero pokazania zainteresowania w konkursach, i też brak organizacji.

To jest moja opinia, i jej nie zmienię, chyba, że moderator coś zacznie robić, to będzie inna rozmowa, ale na razie, ani mi się śni zmienić decyzję.

Jestem na forum codziennie. Niekiedy dłużej, czasem krócej. 
Nie udzielam się, gdyż nie widzę takiej potrzeby. Jeśli gdzieś potrzebna jest moja opinia, to wyrażam swoje zdanie, ale jest to głównie dział administratorów. Nie chcę się wszędzie wtrącać na siłę, gdyż zwyczajnie nie jest mi to potrzebne, postów nabijał nie będę i jestem tu głównie od pilnowania porządku. 
A jeśli chcesz ze mną pogawędzić na shoutboxie wystarczy powiedzieć. 

Czym są dla Ciebie inne rzeczy, których nie robię? 

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, pisze do mnie, a ja staram się mu ją udzielić, a jeżeli chodzi o konkursy, to mnie one nie dotyczą, bo nie jestem graczem. 

Z GRYZLIM rozmawiam niemalże codziennie. Jesteśmy w stałym kontakcie , współpracujey razem i idzie nam to bardzo dobrze, więc skąd u Ciebie ten bulwers?

Moderator udziela się tam, gdzie trzeba i bardzo mi pomaga, jeśli chcesz, żeby był dla ciebie widoczny, to może dawać ci Warna, za każdym razem jak wchodzi na forum, tak za darmo, na pewno wtedy stwierdzisz, że bardzo często jest na forum.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości