TS3 & Discord

Swoją propozycję kieruję do sl!wa & fizek.

Otóż chodzi mi o to, aby serwer TS3, jak i Discord był widoczny na forum tak, jak jest to na zrobione na konkurencyjnych forach. Chodzi o to, że taki Shaylo np. wbije sobie na forum, zobaczy, że taki Pepioke jest dostępny na tsie i po chwili namysłu dołączy do kolegi. Duży uśmiech Tak moim zdaniem może to dzialac. Myślę, że ta zmiana wpłynie pozytywnie na frekwencję. Proszę o wypowiedź użytkowników na ten temat. Pozdrawiam :)

Tobie ta opcja się raczej nie przyda.
Wątpię czy ktokolwiek będzie chciał z tobą rozmawiać jak cię zobaczy na ts/discordzie.

(22-Wrz-2018, 19:44)Shaylo napisał(a): Tobie ta opcja się raczej nie przyda.
Wątpię czy ktokolwiek będzie chciał z tobą rozmawiać jak cię zobaczy na ts/discordzie.

Serio? Patrz, a przed chwilą rozmawiałem na tsie z administratorem forum Smutny

i co popłakałeś mu jak to ludzie tobą gardzą i kazałeś nadać im warna?

jesteś zwyczajnym tasiemcem forumowym który już dawno powinien stąd zniknąć

Discordem zarządza GRYZLI. Nie wiem jakie to ma możliwości.

Co do TS – pomyślę. spróbuję jakiś widok www znaleźć. Tylko nie chcę go podpinać pod GT (a nawet bardzo nie chcę).

----

Shaylo, co Cię ugryzło? Cóż to za tragedia Ci się przydarzyła, że atakujesz użytkownika? Szlaban na komputer dostałeś? Obcięli Ci kieszonkowe?

Shaylo jeśli chcesz, mogę dać tobie powód do płaczu, jesteś administratorem, który powinien dawać przykład innym? Czy kolejnym trollem forum?

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(22-Wrz-2018, 20:04)fizek napisał(a): Discordem zarządza GRYZLI. Nie wiem jakie to ma możliwości.

Co do TS – pomyślę. spróbuję jakiś widok www znaleźć. Tylko nie chcę go podpinać pod GT (a nawet bardzo nie chcę).

----

Shaylo, co Cię ugryzło? Cóż to za tragedia Ci się przydarzyła, że atakujesz użytkownika? Szlaban na komputer dostałeś? Obcięli Ci kieszonkowe?

po prostu zauważyłem jakie to forum jest bezsensowne

Zaskoczę cię, rozmawiałem z Gryzlim i nie o tobie, i twoim koledze, a ban na SB dla was to autonomiczna decyzja fizka.

Pod panelem Top 5 czasu online jest miejsce na wstawienie serwera TS3/DISCORDA

Widżet discorda zostanie dodany.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(24-Wrz-2018, 14:58)GRYZLI napisał(a): Widżet discorda zostanie dodany.

Wczoraj już był, ale zniknął.

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości