Jaruś wita :D

Witaj Jarek

Ić stond xD

Ledwo czlowiek przyszedl juz wyganiajaDuży uśmiech

Witam serdecznie

A siema Jaruś siema widzę że nie tylko ja jestem taka kurwą dwulicową :) Miłego grania na serwerze po ktorym niedawno cisnąłes i jeszcze mowisz że przyszedłem tu popłakać XDDDD Byłem tu już dawno póxniej poszedłem na wasz nędzny serwerek bo tam grał moj stary znajomy- Łysy razem ze swoim klanem. Jaki ojciec taki syn dwa klauniki ;p

,,You can take my life, but i will take yours too" IM <3

Nooo dal znac ze zyje juz sie o niego martwilem..... 
Zoro zanim kogos posadzisz o cos pozbieraj dowody nie pozdrawiam...

Nikogo nie posądzałem procz Gripsona znam go bardzo długo pisze z nim na fb więc to sprawa między nami on raczej przyzwoitki nie potrzebuje chyba że tak to jak najbardziej siedo tej roli nadajesz. AAA no i tak-żyję, nie pisałem tylko nic na niszczycielach bo mam tam bana jeszcze przez to że raczyłem sobie normalnie kulturalnie z twoim syneczkiem porozmawiać- widocznie nie można już tam nic pisać, żadnych faktow ktore nie byłyby na rękę ktoregoś z was. Płakać się chce że nie można napisać nic normalnego, z Norbim normalnie sobie gadaliśmy aż dostałem bana bo raczyłem napisać że Wasz admin był kiedyś banowany napisałem tylko to nie osądzajac go, przypomniałem tylko że jak ktos jest teraz szanowany i "gra czysto" to nie znaczy że kiedyś nie używał wspomagaczy albo że uzyje w przyszłośći. Tak bardzo chronicie swoich dup że nie potraficie normalnie porozmawiać tylko wlepiacie bany a później przychodzicie na forum na ktore sami kiedys najeżdżaliście nawet na tej serwerowni nie grajać tylko po to żeby cos w moim kierunku odszczeknać kiedy przez ponad tydzień nic nikomu o was nie pisałem publicznie ani prywatnie. A le was te dupy bolą o matko

,,You can take my life, but i will take yours too" IM <3

Idzcie srać na swoje podworku a nie tu siejecie ferment, nie potrzebujemy jakichś klotni o ktorych nikt nic nie wie.

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

(25-Paż-2018, 15:54)Paweł napisał(a): Idzcie srać na swoje podworku a nie tu siejecie ferment, nie potrzebujemy jakichś klotni o ktorych nikt nic nie wie.

Dokładnie, ja nie wiem czego oni tu szukają. Ja nie zacząłem ale ja skończę bo mi aż żal.

A ja też cisne po niektórych adminach. Dostaje bany za wh albo za nick. Pawel Ciebie sie to tyczy :V

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości