ban za nic

Twój nick: Michałek17##
Nick admina banującego: Litwos
Data/Mapa: 01.11.2018 około godz.17/de_dust2
IP/SteamID: nie wiem xxd
Opis sytuacji:dostałem bana na serwerze ffa, tego dnia mialęm skilla że nigdy nie miałem takiego no i ludzie myśleli że mam wh i wgl no a nie mialem bo nie potrzebne mi to jest no i tak to sie zaczęło że ludzie zaczeli mn banować no i zbanowalii mn na początku na 25 min no i potem wbiłem znowu na serwer i wtedy był admin no i ludzie pisali do admina że jestem odpalony no i admin wtedy mn zbanował.

Sam wzór bez żadnych danych wpisałeś?  Duży uśmiech

(02-Gru-2018, 20:58)D. ACE napisał(a): Sam wzór bez żadnych danych wpisałeś?  Duży uśmiech

no dostalem bana na ffa

No ale napisz wszystko co i jak, wypełnij ten wzór który wkleiłeś.

a mógłbyś usunąć ten wzór i bym nowy napisał

(02-Gru-2018, 21:05)kuchar napisał(a): a mógłbyś usunąć ten wzór i bym nowy napisał

Pod wzorem po prawej stronie masz "Edytuj" kliknij w to zaznacz szybką edycję i go wypełnij

masz, przepisz sobie, dzieci kurla umieja sie odpalac a bana nie umiesz nawet poszukac 

http://sourcecs.pl/sourcebans/index.php?...mit=Search
ban jest z 11.01.2018 i ty jeszcze piszesz ub?!!! trzeba bylo zaraz po dostaniu bana napisac
miales 14 dni na odwolanie sie od bana

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

może być?

(02-Gru-2018, 21:11)kuchar napisał(a): może być?
Co ty łaske robisz ze piszesz to ub?

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

(02-Gru-2018, 21:11)kuchar napisał(a): może być?

Pisz "mnie" a nie "mn" tak trudno dopisać 2 literki?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości