Nowy styl

ban za nic

ale mnie nie było bo pojechałem na kursy na 3 tyg i nie mialem jak napisać

ok mnie xdd

poprostu nie ma jak tego sprawdzic ze faktycznie grales czysto czy sie odpaliles a wierzyc ci nie bede bo corce swojej nie wierze a tym bardziej dziecku z internetu.
Poki co zostawiam otwarte
[Obrazek: giphy.gif]
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.
                    65131188

Bana nadalem ja na samym poczatku jak jeszcze nie wyswietlalo mnie a nie Litwos...
Piszesz ze nie miales jak napisac to jakim cudem pisales PW ?

Kuchar grał tu, odkąd pamiętam. Jest jednym z tych graczy, których pamiętam od samego początku swojej przygody z tą serwerownią. Bardzo często z nim grałam i nigdy nie widziałam niczego dziwnego w tym. Strzela trochę lepiej od niektórych i to chyba tyle. Wydaje mi się, że ten ban to mogła być pomyłka, ale chciałabym jeszcze poznać zdanie admina banującego.
Choć nie wykluczam też tego, że mógł coś odwalić.
kuchar, a ty czemu nie napisałeś wątku wcześniej?

@Kala. on sam jest sobie winien, skoro tak dlugo gra to chyba wie co i jak, umie pisac wiadomosci prywatne i to mu dobrze wychodzi i nawet z ciekawosci sie wchodzi i czyta a z jego strony nie bylo zadnej reakcji tak jakby czekal az demko zniknie
Piszesz ze byles na kursach a pw potrafiles pisac do wszystkich adminow?
                    65131188

Po 1 pierwszy raz pisze takie coś i mało co jestem na forum i 1 raz pisze takie coś i nwm jak to się pisze.No a czm wcześniej nie napisałem temu że byłem na kursach i nie miałem przy sobie kompa.Pisałem tylko do cb a ty napisałeś żebym napisał do gryzliego żeby mn odbanował no i on mi napisał żebym napisał prośbę. Po 2 nie wiesz jak gram bo nie grałem z tb wgl.

po 1 nie pisalem ci tak ze on cie odbanuje! tylko zebys napisal do niego "moze on cie odbanuje" i nie przekrecaj slow

Paweł napisał(a):
ja nie wiem jak chcesz to napisz do gryzliego i moze on da ci ub
                    65131188

LUL, ale gość wam wkręca śruby. Ban poszedł 1/11, a prośba napisana 2/12. Jego tłumaczenie, dlaczego nie napisał od razu tematu, to jakieś szkolenie, które trwało 3 tygodnie i zaczęło się "dzień po banie" (czyli powinno się skończyć 23.11), ale i tak nabazgrał ten syf prawie 5 tygodni po banie xD. Idź bobasku na jakieś szkolenie języka polskiego, bo ciężko się czyta twoje wypowiedzi.
[Obrazek: bMtmPtp.png]

BEZ UB.

ZAMYKAM.
                    65131188

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości