Nowy styl

Despa-Cito: Source 2

Cześć!

Dwa miesiące temu zrobiłem filmik z mixów. Nie był on idealny, nawet do słabego było daleko. Teraz zrobiłem kolejny, o troszeczkę lepszej jakości. Nie jest on z mixów; pobierałem dema z serwera dd2 i ucinałem. Całkiem dobrze się bawiłem robiąc pierwszy filmik, stąd pojawił się pomysł na drugi. 
Dalej jest masa błędów; złe oświetlenie, literówki, na jednym ujęciu skiny serwerowe nakładają się na standardowe i ogólnie brak jakiegoś efektu "wow". Pomimo tych wszystkich błędów i niedoróbek, to podoba mi się efekt końcowy. Sam nie wiedziałem o co tak konkretnie mi chodzi, dlatego jest to zlepek fragów i innych sytuacji. 
Obydwa filmiki zrobiłem w wolnym czasie i nie czerpię z nich żadnych zysków (chociaż drugi jest publiczny, pierwszy nadal jest prywatny), więc obojętne są mi lajki. Jeżeli spodoba się to chociaż jednej osobie, to będę bardzo zadowolony.
No, więc miłego oglądania:

A to ten stary, do porównania:

Czemu despacito? Bo popierdoliło mnie na punkcie tej chorej piosenki. Jest taka gówniana, że aż dobra.

Ten nowszy bardzo fajny aczkolwiek za mało tam mnie hahahahah. Nie no fajnie wyszły akcje, moncik też spoko

Fajny filmik.

"Lewandowski, Ty kupo"  Duży uśmiech

Fajny fajny. Zrób fajne akcje kobiet Duży uśmiech

Jeżeli ktoś chce zobaczyć coś konkretnego w możliwie kolejnych częściach despacito, to musi mi podać demka upside. Wybaczcie, ale nie mam zamiaru oglądać 20 demek z jednego dnia, aby wyłapać jedną-dwie akcje upside. Jest to najgorsza czynność przy robieniu tego. Teraz obejrzałem 6-7 demek pod rząd, każde trwało co najmniej 25 minut, ale grałem na tych demkach, pamiętałem, że ja lub ktoś inny coś fajnego zrobił, więc nie było to oglądanie "losowych" demek, gdzie musiałbym zakładać, że coś się wydarzyło.
[Obrazek: bMtmPtp.png]

to jak ja chyba zaczne sie starac grac xd
"Życie to parę chwil, więc zainwestuj w nie dobrze"

Noisyy ;v

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości