Nowy styl

Skarga może

Jeżeli widzę, że ban to jakieś osobiste porachunki, to mam na niego wyjebane. Zawsze tak robiłem i zawsze tak będę robił. Ban za nick "master csa" to bzdura i dobrze o tym wiesz, ale będziesz bronił kali, bo jesteś jej fanem. Stary, ogarnij się. Jak ty w ogóle do mnie gadasz xD. Polecenia admina? Idź pan w luj. Jeszcze raz: nick "master csa" nie łamie żadnego punktu regulaminu oraz nie jest wulgarny. Nadal mijasz główny punkt tematu.

Dziękuje bardzo za to, że mi przypomniałeś, kim jestem. W zasadzie trochę źle, bo ac jest nad adminami (stąd przyjęte podanie ac -> admin na każdym serwerze oraz decydujący głos o zbanowaniu gracza podejrzanego o czity).
Napisałem tobie wiadomość na forum, oznaczoną "pilne", abyś wlazł na gg. Potem napisałem na gg "jesteś". W obydwu sytuacjach zostałem olany przez ciebie. Kala pisze wiadomość, że "omijam bany" (jebać dlaczego to robię, trza się skupić tylko na tym jednym słowie "omijam") i od razu zakurwiasz na sb. Ależ dobry z ciebie kolega, chciałbym mieć takiego.
[Obrazek: bMtmPtp.png]

To rude z nicku już na serio na mózg ci poszło. Miałam się tu ogólnie nie wypowiadać, bo robisz to tylko, żeby pokazać przed każdym jak NIE jest, a mnie to nie obchodzi, co ktoś sobie myśli. 
NIGDY NIKOGO NIE ZBANOWAŁAM "BO TAK MI SIĘ WIDZI". 
Nie pierdziel, że to jakieś osobiste porachunki nawet są w to wmieszane, bo sam sobie coś usrałeś po jednym z moich wpisów i na dwa moje śmieszkowe zdania, walnąłeś cały mądraliński wywód, którego i tak nikt nie rozumie, bo tak pierdolisz, że tego nie da się czytać. 
Przestań sobie wymyślać jakieś bzdurne teorie! Sam się przyjebałeś pierwszy, zrobiłeś burze o coś, co miało całkiem inny kontekst, w dodatku z moich słów robisz sobie później jaja i nadal prowokujesz, żeby później pisać debilne skargi pod publikę. 
I co, zesrałeś się? Biedny rudi dostał bana, ojojoj, prosiłam o coś, ale ty masz w dupie to, że mnie to wkurwia. Bo to ja. Wkurwiało by kogoś innego, to inaczej by się sprawy potoczyły. Wiesz jak to wygląda? Jak byś nie miał w życiu nic ciekawszego do roboty, tylko przypierdalanie się ciągle o coś, CO JEST ZE MNĄ ZWIĄZANE, a potem wmawianie wszystkim, że to moja wina. Już po raz kolejny to pisze, odjeb się. Mówiłam - ignoruj, to mówiłeś 'igornoruje'. Tak wygląda ta twoja ignorancja? No zajebista, nie powiem. Aż tak ci na mózg padło, że mylą ci się wypowiedziane definicje? Serio typie, gdybyś się odjebał, nie było by problemów, ale ciebie najwyraźniej to bawi czyt. robienie wszystkim wody z mózgu. 

I, hej, GRYZLI! Jesteś moim fanem? To ja w ogóle mam fanów? O kurde, zaraz się chyba zejsram. Poważnie, już tak pierdolisz, że nikt cie nawet słuchać nie chce. Moze od nas powinieneś brać przykład "Jak ignorować ludzi"? 
No i taki peszek, że ja gdy mam sprawę do Gryzliego, to pisze na fb, moze dlatego zareagował szybciej? Ale nie, teorie spiskowe to nieodłączna część rudych. Do moich tajnych planów nuklearnych się przyjebałeś, a sam robisz z własnej winy problem, jakbym co najmniej masowego mordu dokonała. Idź na spacer czy coś i znajdz sobie inną ofiarę, ok? Bo mnie już głowa boli od tej rdzy. 
Poza tym, skarga odrzucona? Po ciul to dalej ciągniesz? Żeby sobie administracje pognoić? Niezłe hobby.
Adijos idiotos rudos.

Haha, w końcu. Jezu, długo na ciebie się czeka.
To dałaś mi bana za nick "master cs", bo ciebie wkurwia.
Cytat:I co, zesrałeś się? Biedny rudi dostał bana, ojojoj, prosiłam o coś, ale ty masz w dupie to, że mnie to wkurwia
Ale jednak sądzisz, że nie są to osobiste porachunki. To co to jest? xd
Przypomnę, ze sama mnie tak nazwałaś, qłin dd2. Sama taką ksywę mi wymyśliłaś.

Owszem, miałem ciebie ignorować, ale ciężko to robić, skoro dajesz mi bany :/.
Fb/gg; jeden kit. Obydwie aplikacje dostępne są na telefon/komputer. Nie szukam teorii spiskowych, tutaj po prostu gryzil miał wyjebane i zareagował tylko na twoją prośbę o pomoc. Ma też w pupci tę skargę, ponieważ widzi tylko to, co ja robiłem. Banowanie za nick "master csa" jest absolutnie w porządku i można tak robić. Jest jakaś lista zakazanych/wkurwiających nicków? Jeżeli jest, to kto ją robi?

Z góry wiedziałem, że skarga będzie odrzucona. Ciężko coś zrobić, skoro ma się plecy w postaci gościa, który tym wszystkim zarządza. Po prostu chciałem zobaczyć, co się wydarzy. Najwidoczniej nic.

Komunikat, który ten temat pokazuje: Możesz banować kogo chcesz, nawet jeżeli chodzi o taką małą i głupią sprawę jak nick, który wkurwia tylko i wyłącznie ciebie, nie łamie regulaminu ani nie jest obraźliwy. Po prostu wkurwia Ciebie.
Dziękuje za poświęcony czas i proszę o zamknięcie tematu.
[Obrazek: bMtmPtp.png]

rude wredne chyba czegoś nie doczytałeś, napisałem wyraźnie, że jeśli nie zgadzasz się z banem to piszesz prośbę o UB, w sumie nawet nie wiem gdzie ty wyczytałeś, że zgadzam się z banem @"kali.", ale niech ci będzie. jeśli już chodzi o to, kto jest wyżej od kogo, niestety się mylisz, w dziale administratora jest gdzieś wzmianka o tym, napisana przez fizek, gdy pełnił role administratora bajojajo no mogłeś jeszcze tego nie doczytać.

Zanim zamknę wątek, widzę nie rozumiesz swojego błędu, jak myślisz, dlaczego na SB admin nie może odbanować bana nałożonego na swoją osobę? 
bo niema takiego prawa, ty znalazłeś oczywiście inne rozwiązanie, za to przewinienie nakładam na ciebie bana na 2 tygodnie, po tygodniu możesz się od niego odwołać, Kala. również zostanie ukarana.  

ZAMYKAM.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości