Parę rad dla słabego pc

Nie znam się za bardzo na Global Offensive, miałem styczność z 1.6 i Sourcem tylko - 1.6 ostatni raz chyba w 3 klasie gimnazjum (2009) a Source rok czy dwa temu tutaj. Posiadam POTĘŻNY laptop o takowej konfiguracji:
Celeron N3060 1,6-2,4 GHz
2 GB RAM DDR3
Intel HD 400
Wiem że możliwe jest odpalenie na tej konfiguracji (Crysis 2 i 3 chodzą w najniższych detalach płynnie jak dla mnie)
Jakie komendy mogę dopisac we właściwościach? Jak zmniejszyć rozdziałkę tekstur bez jakiejś specjalnej ingerencji w gre - chodzi mi o sposób manualny (załóżmy że są w 1024x1024 a ja chcę np. 256x256 i mniejsze) 

PROSZĘ MI NIE PISAĆ ŻE NIE DA SIĘ GRAĆ BO WIEM ŻE SIĘ DA - wiele konfiguracji do gier dużo bardziej wymagających klepałem sam z nudów by były grywalne ale przy GO nie za bardzo wiem jak się zabrać by steam nie uznał że mieszałem coś w plikach Duży uśmiech

Celeron N3060 1,6-2,4 GHz- zapomnij io grze w cs go na takim slabym 2 rdzeniowym cpu
2 GB RAM DDR3- minimum do online 4gb a do tego gpu z niej korzysta wiec jest mniej niz 2GB na gre a gdzie system ?
Intel HD 400 - czy to jest wogole grafika ? Duży uśmiech
nawet jak pozmieniasz wszystko na ultra low to watpie ze dobijesz to 40kl/s / beda mega dropy fps

GG:58793420
Obecnie pod nickiem
קคקค ร๓єгŦ

A ja ci radzę kupić kompa stacjonarnego albo lepszego lapka.

Gosciu dobił do 90 na tym sprzęcie bo miał komendy jakieś i auto coś tam, a co do kupna póki co mam inne wydatki. Aczkolwiek w przyszłosci zakupie Duży uśmiech

[Obrazek: tumblr_myzyx8c0iJ1rarngto1_400.gif]

https://gamebanana.com/scripts/7633

autor zobacz sobie watek jak sie uparles

GG:58793420
Obecnie pod nickiem
קคקค ร๓єгŦ

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości