Nowy styl

Loga, nie będziemy zmieniać, bo jest ono bardzo rozpoznawalne, jeśli chodzi o boczne belki, jeśli ktoś nie widzi różnicy, to na komputerze odświeżcie stronę klawiszami shift i f5, a na telefonie wchodzicie w przeglądarkę/historia/wyczyść dane przeglądania i zaznaczacie pliki cookie i obrazy, pliki zapisane w pamięci podrecznej.
Czekam na waszą opinię odnośnie bocznych belek, czy coś tam jeszcze zmienić?

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Mi brakuje opcji "szukaj". Byla pomocna w wyszukiwaniu jakichś starszych tematów, wątków bądź postów na forum i jeszcze brakuje mi wglądu do listy osób funkcyjnych na głównej stronie. upside Mam nadzieje GRYZLI , że weźmiesz to pod uwagę i że to powróci upside
I jeszcze tak z estetycznej strony: jak postać ma czapkę Mikołaja, to proponowalabym usunąć tą czapkę z napisu  . Dwie to trochę za dużo. 
PS. Postać wyglada jeszcze lepiej niż przedtem!

Dodałem kilka zmian na forum, jeśli możecie, to na komputerze odświeżcie stronę klawiszem f5, a na telefonie wchodzicie w przeglądarkę/historia/wyczyść dane przeglądania i zaznaczacie pliki cookie i obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.

Za grafikę sylwestrową odpowiada matrix.swe, kto docenia jego wkład, niech obdaruje go punkcikiem reputacjiupside

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Trzeba iść z czasem, podobnie jak w życiu codziennym, dlatego przy każdej "kalendarzowej" okazji coś będziemy zmieniać aby kojarzyło się z daną okolicznoscią..
Nastepny update to tłusty czwartek i walentynki.. Ale to dopiero w lutym

Przy okazji, zgodnie z tradycją proponuję, aby wszelkiej maści ozdoby choinkowe, baner, logo, ikonki i świąteczne modyfikacje serwera pozostały do Trzech Króli (6 stycznia) później aby wszystko wróciło do normy.

[Obrazek: matrix.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości