Nowy Moderator.

Cześć, chciałbym was zapytać, co sądzicie o Policjantka w roli moderatora naszego forum? Osobiście sądzę, że jest to odpowiednia osoba na to stanowisko, ale koleżanka poprosiła mnie, żebym was zapytał o zdanie, więc pytam.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Na TAK.

Kulturka przede wszystkim Oczko

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

Na TAK 
Myślę że się nada :)

Życie jest komedią dla tych, którzy patrzą, a tragedią dla tych, którzy czują.

Nie to ze cie Policjantka nie lubie a wręcz przeciwnie ale moim zdaniem na tym stanowisku powinna byc osoba ktora jest regularnie na forum  a ty akurat pojawiasz sie i znikasz, nie miejcie mi tego za zle ale takie jest moje zdanie, poki co jestem na nie

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

(13-Gru-2018, 09:42)Paweł napisał(a): Nie to ze cie Policjantka nie lubie a wręcz przeciwnie ale moim zdaniem na tym stanowisku powinna byc osoba ktora jest regularnie na forum  a ty akurat pojawiasz sie i znikasz, nie miejcie mi tego za zle ale takie jest moje zdanie, poki co jestem na nie

Luzik Oczko
Na forum bywalam tylko się nie odzywalam, z grą natomiast różnie bywa bo mam na głowie teraz licencjat. 
I dziekuje za opinie, dlatego właśnie chciałam aby inni sie wypowiedzieli na ten temat :) . Duży uśmiech

Dla tych, którzy rozumieją - tłumaczenie jest zbędne...

Tym, którzy nie rozumieją - niemożliwe jest wytłumaczyć... 

(13-Gru-2018, 09:42)Paweł napisał(a): Nie to ze cie Policjantka nie lubie a wręcz przeciwnie ale moim zdaniem na tym stanowisku powinna byc osoba ktora jest regularnie na forum  a ty akurat pojawiasz sie i znikasz, nie miejcie mi tego za zle ale takie jest moje zdanie, poki co jestem na nie
Popieram
Jestem na nie

Ja na tak.

Drapieżne chmury nad miastem wiszą,
a ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą.

Jestem ZA :)

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Ja jestem na tak czemu by nie :)

W życiu piękne są tylko chwile. 

Można spróbować na tak.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości