sklep sms kaput

Krótko.
Na ten moment sklep nie działa poprawnie. Wysłanie sms może wiązać się z poniesionymi kosztami, za które gracz nie otrzyma rekompensaty.

EDIT:
Przewidywany termin naprawy: Styczeń 2019.

UPDATE:
Po wielu trudach, poprzez pot, krew i łzy, udało mi się spowodować, że Sklep SMS zaczął działać.

Jeszcze na FFA nie został dograny, z racji, iż GRYZLI dokonuje napraw serwera.

Jeśli kupujecie vipa - czytajcie dokładnie treść komunikatów! Zmieniły się numery, pod które wysyłamy sms jak i treść tychże!

Usługa VIP na serwerach FFA, DD2 oraz 4FUN a także Mega Premium na serwerze COD Mod odbywa się przez wysłanie sms o treści SKLEP na numer 79480

Usługa: Klasy Premium oraz Premium na serwie COD Mod jest możliwa do zakupu przez
wysłanie sms o treści SKLEP na numer 76480

Uprzedzam, że jeśli ktoś się pomyli w treści przy wysyłaniu SMS i w związku z tym będzie oczekiwał ode mnie pomocy, będzie musiał wcześniej zdać egzamin ze znajomości jakiejś lektury szkolnej! Wcześniej nawet palcem nie kiwnę.

-----------------------------------------
No to teraz przyjemniejsza część.
Żeby przetestować działanie, kupiłem sobie trzy vipy i dokupię jeszcze czwarty, gdy GRYZLI postawi FFA na nogi. Vipów tych nie potrzebuję. Za to bardzo chciałbym przetestować jak działa przenoszenie usług z jednego gracza na drugiego w nowym sklepie.
Dlatego chciałbym te vipy Wam rozdać.

Każdy, kto chciałby otrzymać darmowego vipa, niech w odpowiedzi do tego wątku poda nazwę serwera, na który mam go przesłać.
Można zgłosić się tylko raz. (Konkurs kieruję do wszystkich!)
Na zgłoszenia czekam do dzisiaj do północy.
Losowanie jutro!

A to tylko dla zwrócenia Waszej uwagi na aktualizację w tym wątku.

VIPa na dd2 otrzymał Pestkov. Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości