Proszę o ub RyzoBrody

Twój nick: RyzoBrody 
Nick admina banującego: ACE
Data/Mapa: 11.02.19 GODZ OKOLO 00:20
IP/SteamID:
Opis sytuacji: Dostałem bana nawet nie wiem za co. Bardzo Was proszę... Ja nigdy na żadnych hackach nie grałem. Gram w csa około 6 lat i ani razu nie grałem odpalony . Wierzcie mi lub nie... Ale mówię prawdę. Mam 27 lat i nawet mnie taki styl gry nie bawi... wręcz denerwuje jak ktoś wejdzie na serwer odpalony. Proszę o wyrozumiałość i mam nadzieję że będę mógł dalej u was grać. Pozdrawiam. Cześć  

RyzoBrody

http://sourcecs.pl/sourcebans/index.php?...mit=Search

tu masz link. Z tego co widzę RyzoBrody został zbanowany 11 miesięcy temu na FFA za wh. Dla mnie to dziwne, żebyś miał taki sam nick zwłaszcza, że nie jest jakiś ten nick popularny

GG: 66972630
Chętnie popiszę :)

Wszystko wytłumaczę. Wcześniej miałem inny komputer a co za tym idzie inne ip... Wtedy była podobna sytuacja. Nie miałem żadnego wh ani nic. Proszę Was odbanujcie mnie. Nigdy nie grałem na żadnych hackach przysięgam Wam na moja własna matkę. Bo już nie wiem jak mam się tłumaczyć z czegoś czego nie zrobiłem... Proszę....

Nie odbanuję cię póki nie dostaniesz ub na FFA a czy dostaniesz to już nie moja działka

Sprawa jasna, ban za wh na FFA, demka już nie ma, komputer zmieniony i nowe ip no nie udało się, punkcik dla ACE, za spostrzegawczość..bez ub jak dla mnie.

Drapieżne chmury nad miastem wiszą,
a ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą.

To jak ja mam Wam to udowodnić że ja nigdy na żadnych hackach nie grałem. Nie wiem jak mam Wam to wytłumaczyć... No proszę Was... Mówię prawdę. Nie interesują mnie jakieś lewe dodatki typu wh czy co tam jeszcze jest . Gram bardzo długo w ta grę. Nigdy na serwerach nie było żadnego problemu ze ja coś mam. A tu nagle ban... Smutny mam nadzieję że zmienicie zdanie co do mnie...

Bylo sie odwolywac po 1 banie, jak jeszcze demko bylo, dlaczego tego nie zrobiles? Sam sobie zaszkodziles. Nikt nie uwierzy ci na slowo, wielu takich bylo, ktorzy po zniknieciu demka pisali prosbe o UB liczac na to, ze nie ma juz dowodow nieczystej gry...

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Ale ja pisałem odwołanie do tamtego bana też.

Tamta prośba była odrzucona tak jak i ta jest odrzucona. Do zamknięcia.

Pisałeś, ale podobnie, jak w tym przypadku po czasie, jak już demka nie było. Sory Gregory, sajonara Oczko

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości