KONKURS

KONKURS

Cześć! Z racji tego, że ostatnio fajnie przyjął się konkurs odnośnie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej wraz z GRYZLI postanowiliśmy to powtórzyć i zrobić taki sam konkurs z powodu zbliżającej się fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Zasady konkursu są następujące :
-można wytypować tylko jeden wynik na jeden mecz
-posty dodawane po rozpoczęciu meczu nie będą brane pod uwagę
-posty edytowane po rozpoczęciu meczu, również nie będą uznawane
-punkt otrzymuje osoba, która zgadnie wynik meczu (w przypadku, gdy nikt nie trafi punkt dostaje osoba, która była najbliżej wyniku)

Po zakończeniu punkty zostaną podliczone i osoba z największą liczbą punktów otrzyma nagrodę.

Serdecznie zachęcam do brania udziału!!!

Mam pytanie czy jeśli dwie osoby trafią ten sam wynik to bierzesz tego kto szybciej napisał ten wynik czy jak Gabi ?

Avada kedavra!

(12-Lut-2019, 20:41)pallo2003 napisał(a): Mam pytanie czy  jeśli dwie osoby trafią ten sam wynik to bierzesz tego kto szybciej napisał ten wynik czy jak Gabi ?

Wszyscy co trafią wynik dostają po punkcie, na koniec rozgrywek punkty będą  podliczane.

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

(12-Lut-2019, 20:49)okrutnicki napisał(a):
(12-Lut-2019, 20:41)pallo2003 napisał(a): Mam pytanie czy  jeśli dwie osoby trafią ten sam wynik to bierzesz tego kto szybciej napisał ten wynik czy jak Gabi ?

Wszyscy co trafią wynik dostają po punkcie, na koniec rozgrywek punkty będą  podliczane.

Dokładnie tak Duży uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości