KONKURS

KONKURS

Cześć! Z racji tego, że ostatnio fajnie przyjął się konkurs odnośnie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej wraz z GRYZLI postanowiliśmy to powtórzyć i zrobić taki sam konkurs z powodu zbliżającej się fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Zasady konkursu są następujące :
-można wytypować tylko jeden wynik na jeden mecz
-posty dodawane po rozpoczęciu meczu nie będą brane pod uwagę
-posty edytowane po rozpoczęciu meczu, również nie będą uznawane
-punkt otrzymuje osoba, która zgadnie wynik meczu (w przypadku, gdy nikt nie trafi punkt dostaje osoba, która była najbliżej wyniku)

Po zakończeniu punkty zostaną podliczone i osoba z największą liczbą punktów otrzyma nagrodę.

Serdecznie zachęcam do brania udziału!!!

NAGRODA 
https://allegro.pl/oferta/mysz-komputero...naVu9c82mA

Mam pytanie czy jeśli dwie osoby trafią ten sam wynik to bierzesz tego kto szybciej napisał ten wynik czy jak @Gabi ?

Avada kedavra!

(12-Lut-2019, 20:41)pallo2003 napisał(a): Mam pytanie czy  jeśli dwie osoby trafią ten sam wynik to bierzesz tego kto szybciej napisał ten wynik czy jak @Gabi ?

Wszyscy co trafią wynik dostają po punkcie, na koniec rozgrywek punkty będą  podliczane.

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

(12-Lut-2019, 20:49)okrutnicki napisał(a):
(12-Lut-2019, 20:41)pallo2003 napisał(a): Mam pytanie czy  jeśli dwie osoby trafią ten sam wynik to bierzesz tego kto szybciej napisał ten wynik czy jak @Gabi ?

Wszyscy co trafią wynik dostają po punkcie, na koniec rozgrywek punkty będą  podliczane.

Dokładnie tak Duży uśmiech

[Obrazek: abda9d4981d0f50c308b36895c5cdf43-product_lightbox.jpg]
[Obrazek: 691e5528181928c66e5c96cda7bf788a-product_lightbox.jpg]

[Obrazek: 9a7c5a2adbd20bb2d9e62a24aa4fba84-product_lightbox.jpg]
Zauważyłem, że aukcja się skończyła, ale bez obaw, nagroda już czeka na zwycięzcę Oczko

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Powiem tak nagroda jest nawet nawet sam z niej korzystam i jest super

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi"
Thor Heyerdahl

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości