Unban $$$

Twój nick: $$$
Nick admina banującego: Sliwa
Data/Mapa: 01-29-19  21:17  de_season
IP/SteamID: 83.26.197.205 
Opis sytuacji: Grałem sobie jak zwykle nawet nie za dobrze mi szło i dostałem bana na koniec mapy za rzekomego wallhacka którego nie miałem. A na dodatek dostałem bana na wszystkich serverach sourcecs.
Proszę o wypowiedzenie się adminów na ten temat =D

ehe,czekales dwa tygodnie i dopiero teraz piszesz prosbe o ub gdy juz nie ma demka, z czystej ciekawosci jak cie @sl!wa zbanowal to trzeba bylo wejsc na forum i popatrzec za co dostales tego bana lub napisac prosbe o ub

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Nie dałem rady od razu napisać prośby o ub bo nigdy nie miałem konta na forum a gdy go założyłem to musiałem czekać 2 tyg bo nie dałem rady nic napisać bo moje konto nie było aktywowane. Z tego co widzę demko jest jeszcze.

poczekam na wypowiedz sliwy a bana masz na wszystkich serwerach bo sb jest wspolne

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Tutaj jest link do demka na mapie de_season  
 http://767.sourcetv.pl/srv55524/auto-201...on.dem.zip

Skoro jest demkoi upierasz się, że grałeś czysto, to poczekaj chwile, admin ma 48h na rozpisanie demka.

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Ten admin już teoretycznie rozpisywać nic nie musi. To jego wina, że nie odwołał się od razu.

GG: 66972630

Demko jest, admin ma się pojawić za jakiś czas :)

Drapieżne chmury nad miastem wiszą,
a ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą.

Konto tego użytkownika było aktywowane dzisiaj rano, więc można mu wybaczyć to spóźnienie, skoro jest demko, to czekamy na rozpisanie demka, przez admina banujacego.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

My bad, jako że było to spory czas temu to nie jestem w stanie określić czy było to przypadkiem czy coś tam widziałem. Demko czyste, do UB.

Powiedzieć, co się myśli, jest czasem największym szaleństwem, a czasem najwyższą sztuką.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości