Twój nick: SUPER SKUN

Nick oskarżonego admina: Kijon

Mapa/data/godzina: office - inferno 09.03.2019 godzina okolo 00:32

Opis sytuacji: Kijon (wydaje mi sie ze pod wpływem alkoholu bo jakiś dziwny byl) zaczal mnie bez powodu obrazac, ewidentnie prowokowac i chyba chcial sie pochwalic adminem. Ogolnie dziwna sytuacja z innym graczem na poczatku nie wiedzielismy do kogo on sie odzywa bo nic do niego nie pisalem. Chyba sie najebal bo pozniej wzielo go jeszcze na gorzkie zale i zaczal sie mnie pytac czemu go nie lubie?? Chcialem zalagodzic ta sytuacje napsialem mu ze mam go za normalego goscia, ze go lubie to chyba zrobilo mu sie lepiej i wrocil do obrazania. Tlumaczyl sie tym ze to ja wszystkich obrazam na innych serwerach choc nigdy mi nic takiego wczesniej nie powiedzial a gram tylko na dwoch waszych a z nim tylko na codzie. Upominalem go zeby sie ogarnal i do mnie nie pisal ale nie pomoglo. Czasami napisze komus bot po zabiciu :) Moze to nie jest godne pochwaly ale graczy nigdy nie obrazam. Zachowal sie troche jak gowniarz ktory dostal admina a nic do niego nie mialem, niech do mnie nie pisze i jak ma admina to niech sie tak zachowuje a nie prowokuje zeby zaraz wkleic bana.

Dowody (np. demko, screeny): sciagnijcie sobie demko z tej mapy jak macie taka mozliwosc i sami ocencie ta sytuacje.