UB

Cześć
Około rok temu, lub trochę więcej otrzymałem bana na serwerze 4FUN, no niby, powód to 'Podejrzewane WH, zgłoś się o UB na forum', no faktycznie zwlekałem z tą prośbą o UB bo nie chciało mi się lub znalazłem inny serwer do grania, krótko mówiąc nie zależało mi na grze tam.
Teraz spędzam wiele czasu na serwerze COD:MOD, ale powoli mi się nudzi i gram na innych serwerach, chciałbym właśnie zagrać na wcześniej wymienionym 4FUN. Gracze którzy grają ze mną lub grali, wiedzą jak gram. A więc mam prośbę abyście dali mi taką "Przepustkę" jaką jest UB na tamtejszym serwerze, wiem pewno wiele z was powie, 'Dostanie UB i zacznie czitować' otóż nie, chciałbym zagrać na trochę innych serwerach, właśnie typu 4FUN, no to krótko, oczywiście wiem że nici z tego, ale zebrałem się w sobie, i napisałem to co sądzę. Proszę abyście nie wzięli tego negatywnie, lecz pozytywnie. To na tyle, myślę że moglibyście dać mi taką "Przepustkę" lub drugą szansę. Pozdrawiam i liczę na pozytywny skutek ;v ... Intoo

"Nie zawsze grała gitara, tak jak w tym momencie. W innych ludziach są pytania, odpowiedzi we mnie..."

Przepustke to dawaja w wojsku w zakladzie karnym, szpitalu :), trzeba sie bylo odwolac od bana odrazu a nie po roku, czlowieku ile ty masz lat takich fantastow juz tu bylo z dwustu a może trzystu.
Jak dla mnie bez ub

[Obrazek: giphy.gif?cid=3640f6095c77e4d46454464559389e61]

cienko widze ten unban a demko chociaz masz xd

(13-Mar-2019, 20:11)Mayonaka napisał(a): cienko widze ten unban a demko chociaz masz xd

No niestety nie... sprawdziłem tego bana w Sourcebans, patrze date, wpisałem w demkach, i Brak demek z tego dnia :/

"Nie zawsze grała gitara, tak jak w tym momencie. W innych ludziach są pytania, odpowiedzi we mnie..."

Po 1 powinieneś zastosować się do wzoru podania o UB. Po 2 nie mam żadnych dowodów, demka ani nic innego, po 3 plus dla Ciebie, że zebrałeś się w sobie i napisałeś prośbę o UB. Wniosek jak dla mnie jest krótki. Nie ma dowodów bo nie chciało Ci się wcześniej pisać jak jeszcze mogłem zweryfikować moment kiedy bana dostałeś wiec przykro ale bez UB

No OK, szkoda, pogodzę się z tym, myślałem że byłaby jakaś szansa :/

Jak dla mnie sam opis bana jest nie halo..
Jeżeli admin daje takiego bana z opisem ,,podejrzenie wh" to gracz nie powinien ubiegać się o ub tylko admin powinien udowodnić winę..
Nie dostał za wh tylko za to że admin to podejrzewał...
Admin do tego czasu nie potrafił udowodnić winy.
Jak dla mnie UB z powodu braku dowodów

[Obrazek: ca9FknL.thumb.gif.049ee0835814b535d390fa5e04f36be8.gif]

(13-Mar-2019, 20:46)LITWOS napisał(a): Jak dla mnie sam opis bana jest nie halo..
Jeżeli admin daje takiego bana z opisem ,,podejrzenie wh" to gracz nie powinien ubiegać się o ub tylko admin powinien udowodnić winę..
Nie dostał za wh tylko za to że admin to podejrzewał...
Admin do tego czasu nie potrafił udowodnić winy.
Jak dla mnie UB z powodu braku dowodów

Dokładnie tak, zgadzam się z Litwosem.

Cele są jak magnes. Przyciągają rzeczy potrzebne do ich zrealizowania ♥

Ze jak? Mial rok na to zeby sie odwolac, pomimo ze admin podejrzewal go o wh, to z czystej ciekawosci sie patrzy i pisze o ub a nie po roku, dobre dobre hahaha

LITWOS mowisz ze admin nie potrafil tego udowodnic bo nikt sie o to nie staral i nie pytal

[Obrazek: giphy.gif?cid=3640f6095c77e4d46454464559389e61]

Decyzja już zapadła i naprawdę komentarze są zbędne

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości