zoombie mod

Witam :) jest :
1.FFA
2.ONLY DD2 
3.4FUN
4.COM MOD
i o to moje pytanko ;d
dało by rade możne zrobić zombie mod ? :) 
myślę ze ciekawa perspektywa Oczko

Zatańczę na twym grobie puszczając serie z glocka ! .

Wyszedłeś z ciekawą inicjatywą, pamiętam jeszcze dobre kilka lat temu jak stał polski serwer zombie mod to grało się całkiem fajnie.

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

Był na tej serwerowni zombie escape ale nie wypaliło,  nikt tam poprostu nie grał .

\
[Obrazek: 84a84dc37265b960afc6a24908fa4414.gif]

Myślę że w czasach słabnącej frekwencji powinniśmy skupiać graczy a nie dzielić ich na kolejne serwery. Osobiście wolę 2 lub 3 wypełnione serwery na co dzień niż pół tysiąca innych na ktorych gra kilku graczy + boty.

Na chwilę obecną są 4 serwery i więcej nie powinno być - zombie mod ciekawa sprawa ale równie dobrze można go zainstalować na 4funie albo cod modzie, na co dzień niewielu tam gra graczy

[Obrazek: matrix.png]

ekhm ekhm co do 4Funa się zgodzę mało tam jest ludzi ale przez ostatni 2/3 miesiące na codzie jest prawie codziennie po 20/25 osób.

\
[Obrazek: 84a84dc37265b960afc6a24908fa4414.gif]

Serwer DM fajna sprawa też Duży uśmiech

"Majster barrrrrdzo dobra robota"

zombi mod nawet dobry tak samo jak DM ale jestem takiego samego zdania co @matrix.swe po co robić inny serwer jak na DD2 ,FFA cod, 4fun i tak gra teraz mało ludzi ale szczerze to css już upada smutne ale prawdziwe :'( Smutny Smutny

juventus turyn biało-czarna Historia <3 upside

GG - 62675001

Fajny, ciekawy pomysł, ale jest już kilka serwerów. Zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami, że co raz mniej graczy gra w " source ", a bez sensu jest robić następny serwer. Tak jak napisał @matrix.swe, lepiej, aby było te 5/6 serwerów full niż 20, gdzie gra po 6/7 osób.  Oczko

Ziomek to jest naturalne, pcha gospodarkę, dla mnie jest fajne

Zarabiasz potem wydajesz, to jest kapitalizm i jest kapitalne

Jedyny serwer, który zostanie dodany na tę chwilę to  mix/spar, który będzie dostępny za kilka dni.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

GRYZLI przyda się taki serwer na pewno. Będzie można pograć ze świrami. Duży uśmiech

Ziomek to jest naturalne, pcha gospodarkę, dla mnie jest fajne

Zarabiasz potem wydajesz, to jest kapitalizm i jest kapitalne

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości