DODATKI DO GRY!

Siemandero! Ostatnio zauważyłem że w Counter Strike Source, gracze dużą uwagę poświęcają danym skórkom do broni. Ja szperając po internecie, oraz majstrowania w plikach, zauważyłem pewien kanał na YouTube, a dokładniej ziomek który to nagrywa, nazywa się StoNem, z mojego punktu widzenia jest on z Hiszpanii, no wiecie jego wymowa i te sprawy. Tutaj jest link do jego kanału
https://www.youtube.com/channel/UCseShK3EeOq5WBhAZddAwgA
No więc dalej, na jego kanale możemy znaleźć różnego typu GamePlay'e z CSS, oraz poradniki jak wgrać paczkę skinów lub modeli postaci. Przykładowo gdy obejrzymy jakiś wybrany jego filmik typu ten
https://www.youtube.com/watch?v=hs9jxR8gI3w&t=196s
Ziomuś pokazuje nam, jak wgrać skiny, modele broni, ogólnie cały HUD CS GO do CSS. Dalej możemy pobrać np. tą paczkę modów lub inną, na jego kanale jest tego sporo, a ja może wyjaśnię jak to zrobić. No to ten zaczynamy pobierać, przeważnie te mody mają po 300/400mb ale są też po 10/20mb np. z samymi modelami, ale ustalmy że pobieramy całą pakę! A więc pobraliśmy, przenosimy ten plik na Pulpit, otwieramy, tam mamy kolejny folder, po otwarciu go mamy kilka folderów właśnie z całą zawartością, co z nimi robimy? Oczywiście kopiujemy, następnie otwieramy Folder z naszym css, a więc jak do niego dojść?
Wchodzimy W folder Counter Strike Source > Cstrike i właśnie do folderu Cstrike wklejamy całą skopiowaną zawartość, po prostu trzeba zamienić z poprzednimi. Cały HUD nam się zmieni, pojawią się skiny, modele postaci, zanim pobierzecie polecam obejrzeć jakiś jego film, na którym prezentuje co i jak, od deski do deski, jak wygląda każdy skin. Oczywiście tak, jest parę problemów, w niektórych paczkach modów są inne bronie typu TEC-9, on jest zamieniony z Berettami. Każdy inny gracz nie będzie widział waszych skinów ani modeli, to jest tylko i wyłącznie dla was. Myślę że pomogłem, bo naprawdę ziomuś robi dobrą robotę, a jest trochę mało znany. Moim zdaniem nie ma za to żadnego bana, ponieważ na każdym serwerze jakim grałem dużo osób mówi o wgrywaniu skinów itp. itd. jeśli się mylę, proszę mi o tym napisać. Mam nadzieje że dobrze wam napisałem Toturial jak to zrobić, bo pisze to z pamięci, najwyżej zobaczcie jak robi to ten ziomek. Efekt jest naprawdę niesamowity, polecam wam jego kanał!
Pozdrawiam Intoo :)

Chętny do pomocy!

Intoo Powodzenia

„Początek jest najważniejszą częścią pracy”

Na naszych serwerach masz te skiny bez zbędnego pobierania, np. Na FFA znajdziesz je pod komendą !cw, które są dostępne za darmo Język

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości