UB lou

Gracz odbanowany.  Do zamknięcia

lou jeśli chodzi o bh, to czego ty nie rozumiesz? Na naszych serwerach jest ono zakazane, mnie w ogóle nie interesuje to, czy dla ciebie ma to sens, czy też nie, na polskich drogach masz ograniczenie prędkości np. Do 50km/h , to czy łamiesz ten nakaz, bo twoje auto potrafi szybciej jechać? Jeśli chcesz skakać na bh, to wejdź na 4fun, bo na reszcie serwerów otrzymasz bana.

Nasze serwery są tak skonfigurowne, a nie inaczej, są vipy, są skiny itp. Jeśli ci to przeszkadza, to poszukaj takich serwerów, gdzie tego nie ma, przecież nikt cię nie zmusza do gry u nas.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Jestem tego samego zdania, wchodząc na serwer i rozpoczynając gre akceptujesz regulamin serwera, w którym jasno jest napisane że takie uciechy jak bh za zabronione. Filozofie dlaczego, po co i czemu nie nie mają tu nic do rzeczy, jeśli nie odpowiada ci to - może skorzystaj z oferty innych serwerowni.

A co do ViP'a, mowisz o sponsoringu rodziców, te 11,60 zł / miesiąc to doprawdy tyle ile zapewne wydajesz dziennie na paczkę fajek, 3 piwa w żabce albo przy jednym wypadzie z ziomkami do McDonalda, nie jest to jakaś zawrotna kwota wiecpewnie było by Cię na to stać, wzamian otrzymawsze ppdwojny skok, ruletkę, awp i nieskończoną amunicję (110hp zycia juz dawno wyleciało z konta ViP - teraz ewentualnie tryb wampira) czyli rzeczy ktorych brak rehabilitujesz sobie bh

[Obrazek: matrix.png]

Po prostu lubię mieć coś wytłumaczone logicznie. 
Takim jestem człowiekiem i raczej tego nie zmienię. 
A co przykładu Gryzzliego, to ów konkretne ograniczenie ma konkretne powody, między innymi jest to podyktowane długością drogi hamowania, co już jest bardzo logicznym uzasadnieniem takiego a nie innego ograniczenia. 

Co do kwoty za Vipa, nie wnikam. Nawet mnie to nie interesuje, bo mi takie coś nie jest potrzebne do gry w ogóle. Wedlug mnie to niszczy rozgrywke. Czy jest to 5 zł czy 500 musisz zapłacić żeby uzyskać jakieś przywileje, które dość mocno wpływają na jakość Twojej rozgrywki. 
Natomiast ograniczenie scrolla zabiera nie tylko mi, ale wielu graczom możliwość grania. Po prostu grania tak jak potrafią. Gdzie jest w tym sens. O to mi tylko chodzi. O nic więcej. 

Chciałbym żeby mi to tylko ktoś wytłumaczył logicznie, nie każe tego zmieniać, czy coś tam. To Wasz serwer i mi nic do tego. Pytam tylko jako gracz i chciałbym logicznego uzasadnienia. 

Dlaczego np Żabi skok jest dozwolony a scroll nie? 

I chciałbym aby ktoś kto ustalał ten regulamin mi to w jakiś sposób wyjaśnił. Z resztą nie tylko mi ale ogółowi graczy. 

Zasady znam. Tylko chciałbym poznać po prostu ich geneze. Na czym to się opiera i czym podyktowany jest ten zakaz. Po prostu i nic więcej. I po prostu jak podałeś Gryzzliego przykład z ograniczeniem prędkości, to jak widać ma to swoje logiczne uzasadnienie. A ten zakaz scrolla tak po prostu jest bo jest. I tyle...

Ps. Rozmawiamy cały czas o scrollu czyli zmienieniu w ustawieniach skoku ze spacji na kółko w myszce. A nie o skrypcie na bh, bo takie kurwy sam bym tepil.

Każde auto ma inną drogę hamowania, więc nie widzę tu logiki, a co do naszego regulaminu, to co tu tłumaczyć? Są narzucone takie reguły gry u nas, a nie inne, jeżeli lubisz bh, to mamy serwer stworzony do takiej gry.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości