Jakaś porada?

Witam, mam taki problem, że chcę zainstalować cs'a i w pewnym momencie zacina mi cały komputer i słyszę taki zzzzzz jak by jakieś pszczoły w nim były (w komputerze). Ktoś wie czym to może być spowodowane? Jeśli tak bardzo bym prosił o paradę lub chociaż wyjaśnienie, o ile jest jakieś wyjaśnienie. Od razu mówię dziękuje za każdy komentarz. :) Zawstydzony

Jeżeli komuś nie chcę się pisać jest dostępny na discordzie :)

Jazda motocyklem jest jak sex, kiedy pęknie guma życie często wali się.

(10-Kwi-2019, 15:16)No co ty Tato napisał(a): Witam, mam taki problem, że chcę zainstalować cs'a i w pewnym momencie zacina mi cały komputer i słyszę taki zzzzzz jak by jakieś pszczoły w nim były (w komputerze). Ktoś wie czym to może być spowodowane? Jeśli tak bardzo bym prosił o paradę lub chociaż wyjaśnienie, o ile jest jakieś wyjaśnienie. Od razu mówię dziękuje za każdy komentarz. :) Zawstydzony

Miałam kiedyś podobną sytuację, ale gdy zrobiłam format komputera wszystko działało jak należy :')

Cele są jak magnes. Przyciągają rzeczy potrzebne do ich zrealizowania ♥

(10-Kwi-2019, 18:20)Kamciaa napisał(a):
(10-Kwi-2019, 15:16)No co ty Tato napisał(a): Witam, mam taki problem, że chcę zainstalować cs'a i w pewnym momencie zacina mi cały komputer i słyszę taki zzzzzz jak by jakieś pszczoły w nim były (w komputerze). Ktoś wie czym to może być spowodowane? Jeśli tak bardzo bym prosił o paradę lub chociaż wyjaśnienie, o ile jest jakieś wyjaśnienie. Od razu mówię dziękuje za każdy komentarz. :) Zawstydzony

Miałam kiedyś podobną sytuację, ale gdy zrobiłam format komputera wszystko działało jak należy :')

Wiem o co Ci chodzi, ale to jest tak, że jest wybierz język w jakim ma być cs, no to biorę Polski i jest zzzzzzzzz. Bo kiedyś tak miałem i kilka razy robiłem reset komputera i po którymś tam zadziałało a dzisiaj od rana się męczę i nic... Smutny

Morał jest prosty i wszystkim znany, nie zainstalujesz gry kochany Duży uśmiech

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

(10-Kwi-2019, 19:09)okrutnicki napisał(a): Morał jest prosty i wszystkim znany, nie zainstalujesz gry kochany Duży uśmiech

Nie nisz mi marzeń... Od nowa i tak do skutku będę próbował :) XD

Jaki masz dysk w komputerze, HDD czy SSD???

(10-Kwi-2019, 20:52)dawowi napisał(a): Jaki masz dysk w komputerze, HDD czy SSD???

SSD, ale wcześniej nie miałem takich problemów

sprawdz ile %%% masz dysk wykorzystany,napewno wina dysku tez tak miałem ;d żywotność dysków tez jest,wiecznie działać nie będzie .

Zatańczę na twym grobie puszczając serie z glocka ! .

Wina dysku lub spróbuj  zainstalować na innym dysku na  kompie

„Początek jest najważniejszą częścią pracy”

(10-Kwi-2019, 21:32)Trunks napisał(a): Wina dysku lub spróbuj  zainstalować na innym dysku na  kompie
Dysk mam cały

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości