Odzyskanie koloru

Siemaneczko!
Kupiłem sobie niedawno fajne spodnie moro - bawełniane. Kilka dni temu prałem je po raz pierwszy i straciły trochę koloru. Pralem niby w 40 stopniach, tylko zapomniałem odwrócić je na lewą stronę. Jest jakiś sposób na odzyskanie całkowite koloru???
Dziewczyny pomóżcie plisssss Duży uśmiech

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Kup barwnik;D

Drapieżne chmury nad miastem wiszą,
a ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą.

... I pewnie dodasz " Jak do tego doszło niewiem.." :) :)

Nie ma sposobu Zenku, jeśli sprała się warstwa z kolorem to możesz co najwyżejpprzy następnym praniu wyprać je dobrym proszkiem do kolorów ale nic pozatym. Nie ma cudownego środku koloryzujacego utraconą farbę. Gdyby chodziło o blaknący tatuaż polecilbym Reprintic Ink za 59 zł ale to jest mistrzu bawełna :)

Nastepnym razem pamiętaj, że wszystkie nowe (ciemne) ciuchy wypierz za pierwszym praniem albo ręcznie albo wrzuć same do pralki i przepłukaj płynem do plukania z wirowaniem.

[Obrazek: matrix.png]

Kup nowe spodnie

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Jakbym wiedział, że to bawełna to bym tak zrobił, ale ja oczywiście dowiedziałem się po fakcie. Nawet jest specjalny system w pralce do prania bawełny. Miałem nadzieję, że barwnik pomoże, ale raczej nikłe szansę... Będę musiał kupić nowe spodnie xd

Cytat:

mi tez cos mozesz kupic heart

Idź do sklepu powiedz, że wada produkcyjna i, że chcesz zwrot pieniędzy  Duży uśmiech

Zebym wiedzial jeszcze, gdzie ten paragon jest Duży uśmiech
gróba spoko, tylko podaj adres i ilosc iksów przed elką Duży uśmiech

Cytat:

(12-Kwi-2019, 00:57)Zenek z Akcentu napisał(a): Zebym wiedzial jeszcze, gdzie ten paragon jest Duży uśmiech
gróba spoko, tylko podaj adres i ilosc iksów przed elką Duży uśmiech

To daj paragon pralki XD zawsze na coś przypał pójdzie XD

reklamacja nic ci nie da, nie uwzględniają jej dziewczynki na kasie tylko wysyłana jest do działu reklamacji do rzeczoznawców a tam z miejsca powiedzą ci że nie zastosowałeś się do wymagań z metki

[Obrazek: matrix.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości