prośba o ub

Twój nick: kremówki po maturze
Nick admina banującego: heniu
Data/Mapa: 11.04.2019, 20:25, de_cache_v34
IP/SteamID: 178.42.133.206
Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie, byłem trochę rozkojarzony, ale nawet dobrze mi szło. Adminowi coś się nie spodobało i poleciał ban, powód "Wallhack". Grałem czysto, więc proszę o ub.

Byłem przy tej sytuacji ale to chyba wynikło z tego że zmieniłeś nick i nikt cie nie rozpoznał, ktoś się tam pluł żeby cię sprawdzić, wyszła krzywa akcja i poleciał ban. Z przestrogą dla tych którzy zmieniają nicki jak rękawiczki Język

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

Daj po prostu demko z tej mapy lub tej akcji. Szybciej UB dostaniesz, jeśli oczywiście jesteś nie winny. :)

A tak swoją drogą, raz grałem z tobą na DD2 i dobrze Ci tam szło, no skilla masz, więc wątpię abyś używał AimBota czy tam WallHacka. Powodzenia. :)

dobrze Ci tak

Czekam na odpowiedz admina banujacego

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Dlatego podtrzymuje to, ze zmienianie nickow jest bezsensowne.

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Wybacz moj blad... Unban poszedl

Zmiana nicku, czyli jak łatwo sprawdzić admina Duży uśmiech  Nie rozumiem komentarzy typu "po co zmieniacie nicki".
Jak by kolti grał pod swoim nickiem to jego gra nie jest podejrzana, a jak gra kremówka po maturze to od razu odpalony?

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

bo to poszło o to że kolti nie jest z Wadowic :)

[Obrazek: matrix.png]

Zamykam

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości