Skarga na Trunksa

Moj Nick : LKSN

Nick Admina  Trunks

Opis sytuacji:
Bylem wulgarny przyznaje sie do tego gdy dostalem ostrzeznie przestalem sie ozdywac 
Po czym zostalem zakneblowany na polowe mapy albo nawet dłuzej
Admin msci sie na mnie z powodu ze niedawno pozna pora od 1 do 4 godziny nad ranem "Bawili sie " a ja chcialem poprostu grac wiec zabijalem ich  admin sie wkurzal na mnie a jak zadlem pytanie dlaczego nie moge ich zabijac przeziec po to jest ta gra odpowiedz byla typu zobacz ktora jest godzina  jak nie chcesz grac z nami to wypad  
odpowiedz byla przez mikrofon wiec nie mam dowodu na ta sytajce 
(Ostrzezenie o kulturze tez bylo przez mikrofon wiec nie powinno sie liczyc ale mniejsza )
Admin myslal ze jestem jakims dzieckiem  i dlatego olewal sprawe ale jak go wystraszylem stal sie coraz bardziej msciwy

Dowodem moze byc zdanie Grynia bo przy nim napisalem do Trunksa cos w stylu "Dzisiaj tez bedziecie sie bawic ??" 
Trunks zaczol reagowac agresywnie na ta sytaucje i chyba ale nie jestem pewien ale nazwal mnie dzieckiem bez zycia 

Prosze o ukaranie admina :) 

Pozdrawiam LKSN

"Admin msci sie na mnie z powodu ze niedawno pozna pora od 1 do 4 godziny nad ranem "Bawili sie " a ja chcialem poprostu grac wiec zabijalem ich  admin sie wkurzal na mnie a jak zadlem pytanie dlaczego nie moge ich zabijac przeziec po to jest ta gra odpowiedz byla typu zobacz ktora jest godzina  jak nie chcesz grac z nami to wypad" 

To mnie interesuje kurczę. Pamiętasz co to za mapa była? Obejrzal bym demko

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.

Jak możesz to podaj link do demka/demek z tych sytuacji

[Obrazek: 03bc730f6c2ef4f0a57f85d6a9447c3b.gif]

Kolego powiem ci tak ogólnie powinieneś dostać już dawno muta na długo powód (brak mutacji a lat masz pewnie mniej niż 16)
po 2 na sewerze było wtedy razem z tb z 5 osób i oczywiście nie robiliśmy cele mapy lataliśmy i można powiedzieć zabawa była akcja typu pisałeś czy dziś też się bawimy odpisywałem ci zdaniami na końcu były (!!!!) dzieckiem bez życia cie nie nazwałem nw skąd ten pomysł dziś graczy wyzwałeś od botów dostałeś ostrz i potem byłeś wulgarny na sewerze dostaleś knebla na chat na pare minut akcja typu wypad nie mówiłem tylko pisałem coś innego kolego nie zabijamy się robiłeś to dalej więc zaczeliście sie wyzywać na czat (team) wtedy napisałeś mi bym ich ogarną napisałem do nich upomnienie do graczy.

„Początek jest najważniejszą częścią pracy”

nie nie nie dostalem ostrzezenie potem Blast bodajrze napisal Ok 
i koniec  tematu nic nie pisalem i w trakcie strzelaninki pokazalo mi sie ze jestem zakneblowany
Mapy duzo byly wiec nie jestem w stanie ich podac  a tez nie znam nazwy

Z wielką chęcią też bym demko obejrzał

a lat mam wystarczajaco jak wyzdrowieje to z checia pogadam z toba przez mikrofon
narazie chore gardlo przeszkadza mi w tym

LKNS podaj demko w którym zobaczymy co tam się wydarzyło

a jeszcze tak dopowiem ze podczas ich "zabawy"
Bylem czesto wyzywany przez innych graczy i dopiero po napisaniu do trunksa ze jezeli ich nie uspokoi napisze apelacje

Wtedy stal sie adminem i ostrzegl ich

Kolego powiem ci tak dostałeś po tym jak napisałeś że grasz z botami potem jak zaczołeś być wulgarny po chwili dałem ci knebla i nawet miałem ci go zdjąć na następną mapę ale zaczołeś straszyć jeśli cie nie odknebluje napiszesz na forum o akcji z zabawą i po chwili znikłeś z sewera

I nie zawsze mam głośniki włączone w środku nocy by słyszeć graczy

„Początek jest najważniejszą częścią pracy”

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości