Admin

1. Nick z Serwera: ɨʍʍ๏яţąℓ$∞ Alpen.

2. Ile lat grasz w CS'a: No łącznie byłoby 5 lat lecz miałem roczną przerwę więc no 4 lata.
3. Wiek: 15.
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Nie wiem. i mam prośbę, jeśli by ktoś mógłby sprawdzić za mnie będę wdzięczny.
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:No wiem coś na ten temat raz byłem adminem na innej sieci.
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem. Bo gram w godzinach rannych jak i wieczornych gdzie nie ma admina a są ludzie którzy nie mają kultury i notorycznie łamią regulamin, też chcę porządku na serwerze.
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Kontakt: GG, DisCord,TS,FB
9. Serwer: 4Fun

Tak wiem emporio że jest już duża ilość adminów, ale napisałem to podanie bo 3 osoby mówią że się nadam tylko próbuje.

Chcesz zostac adminem a nie wiesz jak sprawdzic swoje gt? no bez przesady. Na nie

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Ja bym ci pozwolił na okres próbny i zobaczył jak sobie dasz rade.

” DWA NAJWAŻNIEJSZE DNI W ŻYCIU CZŁOWIEKA, TO TEN, W KTÓRYM SIĘ RODZI I TEN, W KTÓRYM ODKRYWA PO CO.”

(23-Kwi-2019, 07:29)Paweł napisał(a): Chcesz zostac adminem a nie wiesz jak sprawdzic swoje gt? no bez przesady. Na nie

Panie Pawle, wiem lecz nie mogę się tam połapać, gdy tylko usiądę do kompa zmienię ten punkt w podaniu.

Jestem za okresem próbnym.

Lepiej walczyć za coś,niż żyć bez celu

Jestem na nie mamy już pełen skład

Ciekawe na jakim serwerze dał ci ktoś kiedyś admina.
Na NIE.

Na Nie 
Pełny skład
I wiele innych powodów ale ten wystarczy

Życie jest komedią dla tych, którzy patrzą, a tragedią dla tych, którzy czują.

(23-Kwi-2019, 11:24)Info Od Boga napisał(a): Ciekawe na jakim serwerze dał ci ktoś kiedyś admina.
Na NIE.

Żeby nie reklamować powiem ci tylko tyle że właścicielem był Seba. I po prostu byłem młodszy i skłamałem że mam 16 lat i dali mi admina i problemu nie było, ale ja nawet nie mam problemu że są osoby na NIE upside

(23-Kwi-2019, 07:29)Paweł napisał(a): Chcesz zostac adminem a nie wiesz jak sprawdzic swoje gt? no bez przesady. Na nie

Aha? Skoro jesteś h@, to może mu wytłumaczysz a nie od razu go skreślasz, boże no bez przesady.
A co do podania, to jestem za okresem próbnym.

#devil_deen.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości