PODANIE NA ADMINA SERWER COD

PODANIE  NA ADMINA SERWER COD

Imię : Patryk
Nick z Gry : Czarny
Mikrofon : TAK
Ile grasz w CSS: W CSS gram 1-2 lata
Na jakich serwerach grasz najczęściej : COD MOD i czasami 4 FUN
Kilka słów o sobie : Mam na imię Patryk Mieszkam w Woj.Wielkopolskie jestem ambitny chłopakiem , moim Hobby jest Normalny i Prowadzę własną firmę Budowlaną Szanuję kulturę na Serwerze  mój zawód to Kucharz Mam Królika o imieniu Maniek.

Kontakt:
GG :Tak
Instagram :Tak
Discord :Tak

DZIĘKUJĘ ZA POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ PROŚBY

Ja bym dał szansę więc jestem na tak

Widuję cię często na serwerze nie przeszkadzasz ,kulturalny 
Moje zdanie jest takie a nie inne < Jestem na TAK powodzenie Cwaniak >

Cytat:Trzeba żyć żeby umrzeć .x_x

Na nie. 
Ps. Pozdrów królika "mańka"

Może nie znam go dobrze, ale dałbym mu szansę każdy ja może mieć. Jak będzie robił lipę na serwerze to mu się zabierze, a jak nie to zostanie dalej adminem. 

Powodzenia  Zawstydzony

Zrobię wszystko żeby być normalnym Adminem Dziękuję ze dajecie mi taką szansę pozdrawiam Wszystkich  Oczko

Ten królik coś powoli mnie przekonuje

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.

Złóż to podanie poprawnie według wzoru

\
[Obrazek: 84a84dc37265b960afc6a24908fa4414.gif]

(28-Kwi-2019, 10:49)Arystokrata napisał(a): Ten królik coś powoli mnie przekonuje

Witam mam takie pytanko co muszę zrobić żeby dostać Admina proszę daj mi tą Szansę a zrobię wszystko żeby utrzymać Admina a Jak coś nie tak pudzie to mi weżniecie mi Admina Proszę Dajcie tą Szansę  Oczko Pozdrawiam  Czarny

1. Nick z Serwera:Czarny
2. Ile lat grasz w CS'a:1/2 Lata
3. Wiek: 30
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):Szukałem na gametracer i nie ma mojego nick tam wg
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Nie miałem nigdy ale będę jak najbardziej zaangażowany w naukę komend. i sądzę że admini są na tyle uprzejmi że w niektórych kwestiach mi pomogą.
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam na imię Patryk Mieszkam w Woj.Wielkopolskie jestem ambitny chłopakiem , moim Hobby jest,,Piłka,Rower,Wędkowanie''  Prowadzę własną firmę Budowlaną Szanuję kulturę na Serwerze  mój zawód to Kucharz Mam Królika o imieniu Maniek.
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
9. Kontakt : GG:67935726
9. Serwer. Cod mod 8k

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości