xde

Sprawa co do spara widze, ze została zakonczona i zero odzewu, ale kurwa Zenek czy uj wie kto tam jest wlascicielem ogarnij tego why is not niech przestanie pierdolic na serwie, ze ziomek w moim klanie jest odjebany i dlatego nie zagracie spara :) Z resztą nie tylko on z Twojego klanu. Jest od tego forum niech wstawia demka i skonczy szczekac niepotrzebnie. Po 2 sam zostal odjebany za wh na serwie i uj mnie to obchodzi czy slusznie czy nie wiec tym bardziej nie ma prawa glosu jeśli chodzi o ten temat.
Nie chcecie spara to wystraczy tylko napisac.

Loczeg z Alabamy

Ziomuś, pisałem wczesniej, że dajcie ogarnąć się po majówce. Ja z chęcią z wami zagram spara. Nie ma żadnego problemu. Tylko daj jeszcze kilka chwil i dam ci znać, co do terminu.

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Słuchaj loczeg z gangu albani ? ty wgl masz podzielnosc uwagi ? Weź kurwa ściągnij demko ..obejrzyj i jeszcze raz napisz kto twierdzi że on jest odjebany..ja nic takiego nie powiedziałem tylko ktoś inny Oczko pozdrawiam.

I nie oczerniaj mnie ,proszę.

Będzie bedzie zabawa będzie się działo znów przetanczymy cała noc  Cwaniak

Alkusy wy tacy fotogeniczni jesteście, podeślijcie mi kilka swoich fotek, potrzebuje wykonać jedną pracę. Nie pożałujecie :)

[Obrazek: matrix.png]

Nie no nie będę nudesów słał haha Duży uśmiech

matrix.swe nie ma problemu, ostatnio mam trochę mało czasu, praca magisterska i egzaminy, kończę studia ogolnie., Ale jak znajdę chwilę czasu to dam znać z pewnością Oczko

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

eee ale zależy jakie fotki haha Oczko byś chciał @matrix.swe

juventus turyn biało-czarna Historia <3 upside

GG - 62675001

matrix.swe by chcial wyrazne fotki glowy

[Obrazek: matrix.png]

To ja muszę zażyć rutinoscorbin bo jestem niewyraźny XD
A tak serio można wiedzieć co to za projekt?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości