xde

Sprawa co do spara widze, ze została zakonczona i zero odzewu, ale kurwa Zenek czy uj wie kto tam jest wlascicielem ogarnij tego why is not niech przestanie pierdolic na serwie, ze ziomek w moim klanie jest odjebany i dlatego nie zagracie spara :) Z resztą nie tylko on z Twojego klanu. Jest od tego forum niech wstawia demka i skonczy szczekac niepotrzebnie. Po 2 sam zostal odjebany za wh na serwie i uj mnie to obchodzi czy slusznie czy nie wiec tym bardziej nie ma prawa glosu jeśli chodzi o ten temat.
Nie chcecie spara to wystraczy tylko napisac.

Loczeg z Alabamy

Ziomuś, pisałem wczesniej, że dajcie ogarnąć się po majówce. Ja z chęcią z wami zagram spara. Nie ma żadnego problemu. Tylko daj jeszcze kilka chwil i dam ci znać, co do terminu.

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Słuchaj loczeg z gangu albani ? ty wgl masz podzielnosc uwagi ? Weź kurwa ściągnij demko ..obejrzyj i jeszcze raz napisz kto twierdzi że on jest odjebany..ja nic takiego nie powiedziałem tylko ktoś inny Oczko pozdrawiam.

I nie oczerniaj mnie ,proszę.

Zatańczę na twym grobie puszczając serie z glocka ! .

Będzie bedzie zabawa będzie się działo znów przetanczymy cała noc  Cwaniak

Alkusy wy tacy fotogeniczni jesteście, podeślijcie mi kilka swoich fotek, potrzebuje wykonać jedną pracę. Nie pożałujecie :)

[Obrazek: matrix.png]

Nie no nie będę nudesów słał haha Duży uśmiech

matrix.swe nie ma problemu, ostatnio mam trochę mało czasu, praca magisterska i egzaminy, kończę studia ogolnie., Ale jak znajdę chwilę czasu to dam znać z pewnością Oczko

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

eee ale zależy jakie fotki haha Oczko byś chciał @matrix.swe

juventus turyn biało-czarna Historia <3 upside

GG - 62675001

matrix.swe by chcial wyrazne fotki glowy

[Obrazek: matrix.png]

To ja muszę zażyć rutinoscorbin bo jestem niewyraźny XD
A tak serio można wiedzieć co to za projekt?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości