Sabina W Kalanie?

Nick:Sabina&MinisterLublina Oczko

Wiek(min.16 lat):12 Smutny
Imię:S3bastian Cwaniak
Doświadczenie wN CS:2 lata Język
Ile czasu spędzasz dziennie: 3 /4 h Zawstydzony
Mikrofon(Tak/Nie): Tak Cwaniak
Na jakim serwerze grasz?: 4fun , ffa , dd2 Duży uśmiech
Dlaczego chcesz do nas dołączyć:Szukam klanu  w którym będę mógł spędzać każdą wolną chwile grając w cs'a. wow
Oceń swoje umiejętności (0/10) .  (6/10) upside

Wiem, że to nie mój clan lecz szczerze nie gram od wczoraj i anie razu Ciebie nie widziałem.

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi"
Thor Heyerdahl

Napisz do każdego klanu podanie, ale do żadnego Cię nie przyjmą  Smutny

Jazda motocyklem jest jak sex, kiedy pęknie guma życie często wali się.

Troszkę zabawne, szkoda by mi było marnować czas na to pisanie.

[Obrazek: 01099856591791064117.jpg]

Przyjmijta go do "kalanu" gdzieś w końcu. Duży uśmiech

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

(09-Maj-2019, 22:59)Zenek z Akcentu napisał(a): Przyjmijta go do "kalanu" gdzieś w końcu. Duży uśmiech

A po co? W końcu bana dostanie Duży uśmiech

Jazda motocyklem jest jak sex, kiedy pęknie guma życie często wali się.

(09-Maj-2019, 22:16)ⓈⓏⓎⓂⓄⓃ napisał(a): Wiem, że to nie mój clan lecz szczerze nie gram od wczoraj i anie razu Ciebie nie widziałem.

Grałem też na nickach Agr3sor , ZeroSkilaSamFart, a swoją przygodę z css zacząłem w połowie tamtego roku.

Zacząłeś gre w połowie tamtego roku, masz 12 lat i liczysz na to że cię ktoś do klanu przyjmie. Chłopie nie zajmuj się takimi rzeczami bo jeszcze całe życie przed tobą, poczekaj aż zaczniesz spełniać wymagania i rozsądnie myśleć, daj sobie spokój bo twoje próby są bezcelowe, nie kompromituj się pograj jeszcze dłuższy czas i daj się poznać.

[Obrazek: 01099856591791064117.jpg]

Jestem zdania daj siebie lepiej poznać i nie zmieniaj nick non stop zostań przy 1 powodzenia

Kamehameha

(11-Maj-2019, 05:09)Trunks napisał(a): Jestem zdania daj siebie lepiej poznać i nie zmieniaj nick non stop zostań przy 1 powodzenia

oj tam ja  zmieniam nick Duży uśmiechDDDD i każdy mnie pozna Duży uśmiechDDDDDDDDD

juventus turyn biało-czarna Historia <3 upside

GG - 62675001

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości