Podanko

1. Nick z Serwera: ๖ۣۜWιℓкι༻Sajmon
2. Ile lat grasz w CS'a: ok. 3 lata
3. Wiek: W chwili pisania (by nikt się nie czepił podaje dokładnie) 16lat, 4miesiące, 7dni
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Dużo gram na 4Funie lecz na GT widać tylko czas 1 gry (chociaż ja tak mam teraz)
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem Junior admina
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Chciałbym pomóc w kreowaniu serwera a w tym serwerowni source
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Kontakt: gg, forum, discord
9. Serwer: 4Fun

Pozdrawiam Sajmon :)

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi"
Thor Heyerdahl

Jestem na tak  idealne stanowisko dla niego 

1. Nick z Serwera: ๖ۣۜWιℓкι༻Sajmon
2. Ile lat grasz w CS'a: okssd.j 3 lata
3. Wiek: W chwili pisania (by nikt się nie czepił podaje dokładnie) 16lat, 4miesiące, 7dni
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Dużo gram na 4Funie lecz na GT widać tylko czas 1 gry (chociaż ja tak mam teraz)
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem Junior admina
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Chciałbym pomóc w kreowaniu serwera a w tym serwerowni source
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Kontakt: gg, forum, discord
9. Serwer: 4Fun

Jasne ze na nie. 
Powodu chyba nie musze podawać :)

\
[Obrazek: 84a84dc37265b960afc6a24908fa4414.gif]

(15-Maj-2019, 23:17)Shaylo napisał(a): Jasne ze na nie. 
Powodu chyba nie musze podawać :)

A ja bym z chęcią poznał ten powód bo jeśli chodzi o to, że niby nie dawałem sobie rady to nie moja wina a raczej twoja, że nie wytłumaczyłeś, albo nawet nie zapoznałeś mnie z funkcjami i możliwościami administratora. A jeśli masz do mnie urazę to mi to po prostu powiedz a nie przeszkadzaj mi w rozwoju ponieważ nie widziałem Ciebie bardzo długi okres czasu więc nie wiesz ile się zmieniło w moim zachowaniu i moim punkcie patrzenia na innych.

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi"
Thor Heyerdahl

Nie żeby cię urazić ale rekrutacja OFF i pełny Skład xD

Życie jest komedią dla tych, którzy patrzą, a tragedią dla tych, którzy czują.

NA nie bo cię nie lubię XDD a tak serio dałbym szanse zobaczymy jak sobie poradzi, ja coś wiem na temat bycia adminem mogę coś mu mówić jakby co. upside Zawstydzony

Jazda motocyklem jest jak sex, kiedy pęknie guma życie często wali się.

<3 NINJA ZX10R <3  

Jestem na nie tak jak czarny napisał mamy już pełen skład

Na chwilę obecną nie potrzebuje więcej adminów. Podanie odrzucone

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości