Amnestia

Decyzja nie była pochopna. Pierwsze rozmowy o tym pojawiły się jakiś niecały rok temu. I oficjalne poinformowanie Was jest wynika z szacunku jaki do Was mamy. Moim zdaniem to lepsze wyjście (nawet oglądając posty wyrażające Wasze niezadowolenie) niż udawanie, że coś się zjebało i bany same znikły (pozdro seba).

Nikt z nas nie chce oglądać spadku popularności tej sieci. Wszyscy się przyczyniliśmy do jej rozwoju. Amnestia to jedna z metod jej ratowania. Poza tym wierzę, że niektórzy dobrze wykorzystają tę sytuację.


 
Nie wypowiadam się w żadnym temacie od zaprzestania grania tutaj, a teraz się wypowiem, bo to całkiem duża zmiana (przynajmniej na pierwszy rzut oka się tak wydaje).

Każdy rozumie, że ta decyzja jest tylko i wyłącznie dlatego, żeby przyciągnąć graczy, ponieważ wszystko upada. Nie muszę brać jakiegoś czynnego udziału w życiu serwerowni, aby to zobaczyć. Coraz mniej adminów, coraz mniej graczy - serwery, jak i serwerownia, już od dawna swoje lata świetności mają za sobą. I nic na to się poradzić nie da, po prostu i zwyczajnie.
Source jest do kupna za grosze, a global jest do pobrania za darmo. W dodatku są inne, "lepsze" gry.

Powinniście się z tym pogodzić, a nie próbować takich drastycznych środków. Niebezpośrednio karacie tym graczy, którzy grali czysto i byli w porządku przez te wszystkie lata. Z niesmakiem na to się patrzy. Po co w takim razie banowało się cziterów, po co karało łamanie regulaminu, na c huj spędzało się masę czasu na pilnowaniu porządku, skoro teraz pojawi się jeden z drugim "unban dej XD". Oczywiście niektórzy rzeczywiście zasługują na drugom szansem, ale regulamin i zasady po coś są. Zdarzały się oczywiście wyjątki od reguły, ale to jakiś 1%, więc nie ma lipy.

Heh. Do czego to doszło, że informacje na temat zmian na serwerowni nie są podawane ze względu na to, iż tak po prostu trzeba i tak się robi, tylko z "szacunku" do użytkowników - o czym też musiałeś wspomnieć. Wybacz, że tak to wytykam, ale jakoś tak dziwnie to odbieram. Jakby gracze mieli być wam wdzięczni za to, że ich o tym informujecie ;/.

Jasne jest również to, że takie masywne decyzje podejmowane są przez jedną/dwie (zakładam ty i gryzli, ze względu na wypowiedź hetadmina arystokraty), ponieważ gdybyście się zapytali ludu, w odpowiedzi dostalibyście jedno, wielkie, grube i tłuste - NIE. Fajosko być krulem w swoim krulestwie.

Życzę wam tego, aby serwerownia powstała prohuw na nowo (w końcu cs 1.6 nadal żyje), ale nie w ten sposób. Na dobrą sprawę zbanowani gracze i tak mogli wchodzić, a tym, którym naprawdę zależało, przestali pewnie już grać. Oczywiście, jak zawsze, som wyjontki, ale można je policzyć na palcach jednej renki.

Pozdro600, adijos rudos idjotos.

[Obrazek: 2ap4Hpm.gif]
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości