PODANIE NA ADMINA SERWER COD

1. Nick z Serwera:Czarny
2. Ile lat grasz w CS'a:1/2 Lata
3. Wiek: 30
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):Szukałem na gametracer i nie ma mojego nick tam wg
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Nie miałem nigdy ale będę jak najbardziej zaangażowany w naukę komend. i sądzę że admini są na tyle uprzejmi że w niektórych kwestiach mi pomogą.
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam na imię Patryk Mieszkam w Woj.Wielkopolskie jestem ambitny chłopakiem , moim Hobby jest Normalny i Prowadzę własną firmę Budowlaną Szanuję kulturę na Serwerze mój zawód to Kucharz 
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
9. Kontakt : GG:679357269. Serwer. Cod mod 8k
10. Może dostanę na okres próbny  Zawstydzony

A moim zdaniem powinien dostać szanse, i dostać ten okres próbny, czasem faktycznie nie ma adminów, a przydał by się doświadczony gracz z 30 na karku Duży uśmiech

"Wiem, że nic nie wiem"

Na nie

(21-Maj-2019, 18:52)Paweł napisał(a): Pierwsze klamstwo pisales ze masz 22 lata a nie 30 co ty na to???

Na nie

Gdzie pisał że ma 22lata?

Kamehameha

tylko przypomne rekru off

\
[Obrazek: 84a84dc37265b960afc6a24908fa4414.gif]

(21-Maj-2019, 20:27)Shaylo napisał(a): tylko przypomne rekru off

Niby off, ale jak ogarnia czemu by nie dać okresu próbnego? Bo naprawdę to się robi żałosne, ze rekru off to od razu wypier*alaj? Ale nie mi to ocenia ostateczne słowo należy do Arystokrata. A co do podania jestem za okresem próbnym. upside

Panie Truks nigdzie takiego nie pisałem ze mam 22 lata jak mi nie wierzysz to ci wyślę zdjęcie dowodu... A każdemu można dać Admina na Okres Próbny  Zawstydzony

Sorki moj blad z tym wiekiem

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

(21-Maj-2019, 22:38)Czarny1988 napisał(a): Panie Truks nigdzie takiego nie pisałem ze mam 22 lata jak mi nie wierzysz to ci wyślę zdjęcie dowodu... A każdemu można dać Admina na Okres Próbny  Zawstydzony

Z tym że każdemu to miałeś na myśli?

Kamehameha

(21-Maj-2019, 22:42)Trunks napisał(a):
(21-Maj-2019, 22:38)Czarny1988 napisał(a): Panie Truks nigdzie takiego nie pisałem ze mam 22 lata jak mi nie wierzysz to ci wyślę zdjęcie dowodu... A każdemu można dać Admina na Okres Próbny  Zawstydzony

Z tym że każdemu to miałeś na myśli?

każdemu pisałem że mam 30 lat  Zawstydzony

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości