PROPOZYCJA

Siemka! Przychodzę z ciekawą propozycją, kiedyś pamiętam że był taki serwer, gdzie można było poprosić administratora lub innego technika serwerów o dodanie tzw. TAGU przed nickiem. Może głębiej wyjaśnię o co chodzi, administratorzy posiadają swój własny unikalny TAG [ADMIN], tak samo gracze z kontem VIP, którzy mają TAG [VIP].
I właśnie wpadłem na pomysł aby dodać tutaj unikalny wymyślony TAG, gracz mógłby poprosić o swój wybrany TAG, nie mówię aby od razu dać mu ADMIN, lub VIP te tagi powinny być zabronione, np. przed nickiem dodać graczowi NOOB czy PRO, lub inne napisy wybrane przez gracza. Właśnie te udogodnienia mogły by być za darmo lub za nie wielką opłatą SMS, PSC lub innymi metodami płatnościowymi jeżeli serwerownia chciałaby sobie ciut zarobić. Pokaże przykład niżej, aktualnie na serwerze 4FUN z rangą VIP wygląda to tak gdy coś napisze

*DEAD* [VIP] вoт ιитoo : Przykład

Ale moim zdaniem gdzieś w opcjach można to zmienić i na prośbę gracza ten TAG może być inny, przykład poniżej

*DEAD* [N00B'3k] вoт ιитoo : Przykład

Jeszcze jedno, najlepiej żeby wszystko było bez żadnych spin, np gracz sobie specjalnie poprosi o TAG w którym jest obraza gracza lub tym podobne.
Przepraszam że trochę kalecznie to napisałem ale starałem się wyjaśnić wszystko co i jak i o co mi dokładnie chodzi, ponieważ myślę że jest to dobre udogodnienie na serwer.
Proszę o wypowiedzi graczy, adminów i ogólnie to wszystkich xd
Pozdro Intoo

"Wiem, że nic nie wiem"

Takie coś już było, rude wredne wymyślił wlasnie taka opcje razem z linuxem, ale jak widać Szanowni Administratorzy wyłączyli taka możliwość, i teraz widnieje tylko nudna, nic nieznacząca ranga.:)

(02-Cze-2019, 01:29)Roxi napisał(a): Takie coś już było, rude wredne wymyślił wlasnie taka opcje razem z linuxem, ale jak widać Szanowni Administratorzy wyłączyli taka możliwość, i teraz widnieje tylko nudna, nic nieznacząca ranga.:)

A szkoda :/

"Wiem, że nic nie wiem"

Tagi nie wrócą. Przez nie cała wiadomość jest zbyt długa, logi tracą na czytelności, praca z nimi traci efektywność, czyli w skrócie - przeszkadzają w administracji.
Poza tym były bez sensu. W ramach nicku możesz umieścić każdą – zgodną z regulaminem – treść. Nawet tag lub ascii-art.

To wystarczy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości