Podanie na admina dd2

1. Nick z serwera - alkusy™sebol'awp'90
2.staz gry w CS sources - około 5 miesięcy
3.twoj wiek 29 lat
4.w jakich godzinach najczęściej grasz - gram praktycznie cały czas i jestem z rana i wieczorami także można powiedzieć że jestem bardzo aktywnym graczem
5.na jakich serwerwch można cie spotkać - od początku mojej przygody z cs zaczęłam grać na serwerwch dd2 oraz Ffa ale praktycznie najczęściej jestem na dd2
6.doświadczenie w Administracji na Serwerach Cs:S - nie posiadam żadnego doświadczenia ale bardzo chciałbym spróbować czegoś nowego :)
7.przekonaj nas ze powinniśmy postawić właśnie na Ciebie - nie mam zadnego daru przekonywania ale śmiało powiedzieć że jestem pociesznym graczem staram się abym był lubiany i pozytywnie postrzegany przez innych ludzi lubię rozmawiać i pomagać i może dlatego nie potrafię was przekonać poniewaz wybor należy do was jeśli chcecie zyskać pomocna dłoń właśnie odemnie tym bardziej że moja aktywność na serwerwch jest naprawdę duża to bardzo chetnie sproboje nowej roli przyda mi się to w życiu i być może w dalszym rozwoju mojej gry w CS
8.mikrofon tak/nie - tak
9.kontakt gg-67136404

Chłopak ewidentnie nastawiony na rozwój w swojej karierze CSS..a to się chwali.

Jestem na TAK

[Obrazek: matrix.png]

Jak dla mnie słabo. Jestes fajnym, miłym człowiekiem, ale to by było na tyle. Nie będziesz miał zielonego pojęcia jak odpalić, czy tez rozpisać demko. Sory Sebol, lubię Cię, ale nie.

Dobra ty roxi nie pierdol tylko rozpisuj to moje demko ...ty tez kłaku na poczatku nic nie wiedzialas ...wiec nie pierdol zreszta twoj glos nie jest brany pod uwage .

Kultury trochę, dzieciaku.

Troche grzeczniej pajacu

Na aktywym sie latalo i siedzialo sie cicho teraz Shaylo amnestia i wszedzie cie pelno ..ksiezniczka od siedmiu bolesci tfuu

A ty sie halucyn po co udzielasz ? Zajmij sie soba leszczu.

Jak siedziałam cicho na aktywnym jak codziennie grałam pod swoim nickiem i gadałam na mikro?

A ja bede na Tak.

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

To nie jest wątek, żeby się wyzywać czy też wypominać jakieś demka, @why is not , przesadziłeś tutaj z tym wyzwaniem Roxi. Załatwiajcie takie sprawy na priv. 

(05-Cze-2019, 14:07)why is not napisał(a): Na aktywym sie latalo i siedzialo sie cicho teraz Shaylo amnestia i wszedzie cie pelno ..ksiezniczka od siedmiu bolesci tfuu

A ty sie halucyn po co udzielasz ? Zajmij sie soba leszczu.

Przestań obrażać Roxi, nic Ci nie zrobiła wyraziła tylko swoje zdanie, każdy może to zrobić.

#devil_deen.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości