Podanie na Admina DD2

1. Nick z Serwera: Ez5★KarpaN

2. Ile lat grasz w CS'a: 11-12 lat nie pamiętam dokładnie .
3. Wiek: 20 lat 
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): https://www.gametracker.com/search/?sear...ery=Karpan  tutaj są moje wszystkie nicki i minuty spędzone na tym serwerze a jest ich sporo :)
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina na rożnych serwerch FFA, których już nawet nie ma w grze, ale moim ostatnim doświadczeniem był właśnie serwer Sourcecs na serwerze FFA niecały rok temu ale wiem co i jak i znam sie na rzeczy  ;p
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Ponieważ gram już w tą gierke parę lat i umiem ocenić kiedy gracz gra czysto a kiedy odpala i myśle, że byłbym przydatny ;P 
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Kontakt: FB, na forum. 
9. Serwer DD2r

"Wolę żeby mnie nienawidzili za to jaki jestem, niż kochali za to jaki nigdy nie będę."

Na tak   :)

Duże tak.

Na tag

Loczeg z Alabamy

Na Tak

Kamehameha

Oczywscie, że tak.

#devil_deen.

Na tak

''BĘDZIESZ WALCZYĆ I PRZEGRASZ Z CAŁYM ŚWIATEM,JEŚLI NIE NAUCZYSZ SIĘ POSKRAMIAĆ WŁASNEGO UMYSŁU,,

no niech będzie duże tak :)  upside

juventus turyn biało-czarna Historia <3 upside

GG - 62675001

Bardziej od czasu zmierzonego w gametrackerze interesuje mnie twoja dyspozycja na co dzień, bo widziałem Cię raptem kilka razy na DD2, a gdy już grałeś to jedyne wieści jakie o Tobie do mnie docierały to prośby graczy o sprawdzenie twojej gry.

[Obrazek: matrix.png]

Gram codziennie praktycznie na serwerach a jak nie gram to siedze na ts. Nie ktorzy mowia mi ze jestem odpalony czy cos ale osoby z ktorymi gram dluzej tak nie twierdza bo wiedza ile gram czasu i co potrafie. A to ze mnie nie widziales to wiem bo ja Ciebie widzialem moze raz albo dwa razy, wiec sie mijamy :/

"Wolę żeby mnie nienawidzili za to jaki jestem, niż kochali za to jaki nigdy nie będę."

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości