odchodze

Po wczorajszym dniu czara goryczy sie przelala, tak jak zostalem potraktowany broniac sie od wyzwisk w moja strone postanowilem odejsc z serwerowni.Watek nie ma na celu nikogo obrazac. 

GRYZLI, olales mnie calkowicie co nie spodziewalem sie tego po tobie po tak dlugim czasie wspolpracy zostalem potraktowany jak scierwo, widac kto tu jest wazniejszy, przemilcze to.

Iza nie zaslugujesz na ani jednego admina na zadnym serwerze bo dobrze wiesz ze nie bedziesz pilnowala poprostu nie nadajesz sie na ta funkcje, ty masz ciagle jakas wymowke jak nie plyta glowna spalona to chlopak i tak w kolo macieju bez sensu sa twoje tlumaczenia, pokaz ile razy kogos zbanowalas zmutowalas nie bo po co ty dobrotliwa Iza jestes zawsze kazdemu na przekor robilas wiec co ty mi pierniczysz o odpoczynku.

Heniu, LITWOS, Arystokrata,i innym adminom dziekuje za mile spedzone chwile i slowa wsparcia 

Heniu zostal jedynym aktywnym adminem na ffa do tego doszlo niestety i nikogo o to nie obwiniam
na temat Roxi nie bede sie wypowiadal bo szkoda mi klawiatury
@Sl!wa i dominika dziekuje za mila atmosfere na serwerze i za czas ktory razem spedzilismy w czasie gry.
odchodze z tarcza nie na tarczy i to jest nawazniejsze

sytuacja z wczoraj z zenkiem, niestety mam charakter taki ze nie pozwole sobie srac na glowe co wyjasnilem juz z zenkiem na gg, wiem ze troche przegialem i ta sytaucja nie powinna miec miejsca ale sie stalo.

Rezygnuje z funkcji admina poprostu mam dosc, moze ktos w koncu przejzy na oczy i zobaczy co stracil
a co zyskal
co do oczerniania mojej osoby i mowienie cos o wysypisku to ktos jest w bledzie bo zajmuje sie czyms innym co z wysypiskiem niema nic wspolnego gdyz zajmuje sie surowcami wtornymi osoby ktore mnie poznaly wiedza czym sie zajmuje

Dziekuje i zycze wam wszystkim samych sukcesow

Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. 

A nie lepiej to jeszcze przemyśleć , nie będzie Ci szkoda czasu , wysiłku i pracy jaki włożyłeś w ten serwer .

Lubię poznawać nowych ludzi  Cwaniak

Jestem taką osobä jak Wulkan,który nie wiadomo kiedy wybuchnie  <3

Tak jak napisał kolega wyżej przemyśl to jeszcze Bo wielka szkoda

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.

(09-Cze-2019, 15:27)dawidowski napisał(a): A nie lepiej to jeszcze przemyśleć , nie będzie Ci szkoda czasu , wysiłku i pracy jaki włożyłeś w ten serwer .

cala zasluga nalezy do gryzliego bo to on wszystko tam robil, on stawial serwer na nowo od poczatku

Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. 

No tak ale za to Ty mu pomagałeś w jakiś sposób .

A Gryzli cie napewno nie olał tylko było Mu przykro jak się do siebie odzywacie .

Lubię poznawać nowych ludzi  Cwaniak

Jestem taką osobä jak Wulkan,który nie wiadomo kiedy wybuchnie  <3

Nie no kurde ja się nie zgadzam aby sami dobrzy admini odchodzili. Paweł zastanów się jeszcze raz to przemyśl na chłodno i na spokojnie.

CELEM NIE JEST BYCIE LEPSZYM OD KOGOŚ INNEGO, LECZ BYCIE LEPSZYM OD TEGO, KIM SAMEMU BYŁO SIĘ WCZEŚNIEJ

XVI Dalajlama

<3 NINJA ZX10R <3  

Paweł nie wygłupiaj się. Zostań z nami.

Przemyśl to serio szkoda Smutny

"Jak się żywisz słabościami innych, to się nie dziw, że nie jesteś silny"

Jejku, Paweł dziękuję za te mile słowa i mnie!

Drapieżne chmury nad miastem wiszą,
a ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą.

Polecam przemyśleć to!!.

Kamehameha

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości