SKARGA NA GRACZA

Twój nick: Intoo
Nick oskarżonego: LennyGang ᴋᴜʙꜱᴏɴ
Na którym serwerze: 4FUN
Data: godz. ok. 18 mapa mg_czy_multigames
Opis sytuacji: Typek odpalił aima, i zaczął strzelać a po 'niesamowitych' headshotach zaczął się jarać.
Dowody (np. demko, screeny): Myślę że zaraz będzie jakieś demko to dam.
Dobra demko się nagrało, mam tutaj link do niego:
http://824.sourcetv.pl/srv55797/auto-20190609-1756-mg_czy_multigames.dem.zip
Żeby nie było rozpisze demko, ponieważ nie toleruje cheaterów i bardzo zależy mi aby on otrzymał bana.
TICK 12000 - Naprawdę dziwne te strzały z awp, możliwe wspomagacze
TICK 14000 - Możemy ujrzeć nie umiejętnie wykorzystanego wh, najpierw celuje po ścianie a następnie wali 2 hs.
TICK 19000/20000 - bardzo dziwnie strzela i celuje z pompy, po czym wali 2 piękne hs
TICK 31000 - no ludzie, nie trzeba nic mówić
Dalej prawie nic się nie działo walnął tam pare magicznych hs, moim zdaniem powinien otrzymać permanentnego bana.
Ewentualnym świadkiem może być Laki_luk - @gamer1232123 

"Nie zawsze grała gitara, tak jak w tym momencie. W innych ludziach są pytania, odpowiedzi we mnie..."

A ja moglbym polemizowac bo mnie wyzywaliscie i chcieliscie dac votebana. Mam światka Taco. Niestety nie wiem jak sie nazywa na forum. Teraz tez jak wbiliscie to sie jaraliscie tym ze daliscie mnie na forum. Ja jestem szczery i nie mialem wogole wspomagaczy. Czekam na odpowiedz administratora :)

PS. wyszedlem teraz z gry bo kupuje tablet graficzny na allegro. (to bylo do pana zglaszajacego)

(09-Cze-2019, 19:55)Kubs0n napisał(a): A ja moglbym polemizowac bo mnie wyzywaliscie i chcieliscie dac votebana. Mam światka Taco. Niestety nie wiem jak sie nazywa na forum. Teraz tez jak wbiliscie to sie jaraliscie tym ze daliscie mnie na forum. Ja jestem szczery i nie mialem wogole wspomagaczy. Czekam na odpowiedz administratora :)

PS. wyszedlem teraz z gry bo kupuje tablet graficzny na allegro. (to bylo do pana zglaszajacego)

Co do wyzywania to nikt nic nie mówił bynajmiej ja, co do laki_luka to nie wiem, Mówisz że masz świadka Taco tylko powiedz kiedy on był na serwerze? bo ja go w ogóle tam nie widziałem. a co do jarania się to cię tylko poinformowałem o tym że poszła na ciebie skarga i lepiej jakbyś się odwołał do tego. Dziękuję i pozdrawiam :)

"Nie zawsze grała gitara, tak jak w tym momencie. W innych ludziach są pytania, odpowiedzi we mnie..."

To poczekamy aż się admin wypowie .

Lubię poznawać nowych ludzi  Cwaniak

Jestem taką osobä jak Wulkan,który nie wiadomo kiedy wybuchnie  <3

Właśnie demko sprawdziłem nie mam co do ticków, które napisał ιитoo żadnych zastrzeżeń. Co prawda całego demka nie widziałem. Przyznaje obejrzałem do momentu Twojej Kubs0n 1 śmierci i to mi wystarczyło. W tym momencie zostajesz zbanowany bez możliwości ub.

Taco był na następnej mapie gdzie mi ciągle mówiliście że mnie zgłosiliście i wgl. na surfie. I bylo 2/4 voteban... A wyzywał mnie to twoj "ŚWIADEK" i też ty. Ogólnie mógłbym obejrzeć demko z surfa i dać ss'y tego c: pozdrawiam

P.S. ιитoo dziękuje za rozpisanie demka. Jak dla mnie to jest wzrowo napisana skagra i tak każda powinna wyglądać. Masz u mnie wielkiego plusa Oczko

(09-Cze-2019, 20:04)Emporio napisał(a): Właśnie demko sprawdziłem nie mam co do ticków, które napisał ιитoo żadnych zastrzeżeń. Co prawda całego demka nie widziałem. Przyznaje obejrzałem do momentu Twojej Kubs0n 1 śmierci i to mi wystarczyło. W tym momencie zostajesz zbanowany bez możliwości ub.

Dokładnie, graliśmy sobie normalnie, kubson był spoko gościem aż nagle laki zauważył że typ ma aima, weszedłem na spekta popatrzałem chwilkę i napisałem skargę. Też mi się nie chciało całego demka rozpisywać bo po moim wyjściu z serwera prawie nic się nie działo. Dziękuję za zbanowanie czitera, trzeba ich tempić, była amnestia, więc pewno zobaczył serwer, że można wejść, pograł normalnie, potem się odpalił i nici. Jak widać niektórzy umią wykorzystać drugą szansę w tym przypadku ja, ale inni niestety nie...

PS. jeszcze jedno, spoko Emporio akurat mam czas, a co do ciebie kubson to na następnej mapie mnie juz tam nie było ahaaha, ale nie drążmy w ten temat.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości