Zmiany w klanie oraz odpał

Witam wszystkich. Z dniem dzisiejszym 2 osobą dowodzącą w klanie zostaje Mayonaka. Z klanu również wystaje wyrzucony Mer1in, który postanowił sprawdzić jak się gra na wh oraz aimie. Mam nadzieję że dowiedziałeś się jak się graOczko  Zostałeś już bana chwilę po północy z tego co widzę. Odrazu piszę, że ban jest bez możliwości ub.

No to wiaodmo za co mu AC bana dało na mixie...
Na resztę serwerów też ban leci?

Bana ma na serwerze 4FUN ale jeszcze dzisiaj dostanie bana na resztę serwerów

Bezkitu, ten AC na Mixie to jednak dobry XD

Jak Enduro to tylko w 4t <3

Nie wiem czy dobry czy nie. Dostałem demko więc je obejrzałem.

Zdjęcie zrobione przez ★yolι720★, gdy Sajmon grał na bw.
https://imgur.com/a/xh46qfh

Ale wy wiecie, ze te AC na serwerach się często mylą? Ostatnio dostałam bana za triggerbota, którego nie miałam, a kiedyś Letusia dostała za speedhacka albo aima.

karmię się nienawiścią 

Roxi Ale nie w przypadkach, gdy zmieniasz config serwera

(10-Cze-2019, 12:01)Roxi napisał(a): Ale wy wiecie, ze te AC na serwerach się często mylą? Ostatnio dostałam bana za triggerbota, którego nie miałam, a kiedyś Letusia dostała za speedhacka albo aima.

. Tu chyba chodzi o tą akcje z wczoraj co ty perma Merlinowi dałaś po tej krzywej akcji, chyba że odnosisz się do ssa to przepraszam. Duży uśmiech

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

Zmieniasz config serwera xddddd

To nie cfg tylko Twoje plikiib komendy które używa program/skrypt. Równie dobrze smac mógł wykryć skiny, za to również można dostać bana, były takie przypadki, wtedy weryfikacja demka.
Ale tu gracz dostał bana na świeżo, system nie wykrył tylko admin nadał bana.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości