Rezygnacja

Rezygnuję z funkcji administratora na serwerze cod.
Nie chcę mi się ropisywać na temat powodów mojego odejścia.. Bo po co? Oczko

[Obrazek: ca9FknL.thumb.gif.049ee0835814b535d390fa5e04f36be8.gif]

A co to fala że wszyscy odchodzą . Nie będzie ci szkoda czasu i wysiłku jaki włożyłeś w ten serwer.

Lubię poznawać nowych ludzi  Cwaniak

Jestem taką osobä jak Wulkan,który nie wiadomo kiedy wybuchnie  <3

LITWOS idź się napij wódki i prześpij z tą decyzją, moda na odejścia skończyła się w niedzielę o północy, dzisiaj to już plagiat :)

[Obrazek: matrix.png]

Super.

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.

(10-Cze-2019, 23:46)dawidowski napisał(a): A co to fala że wszyscy odchodzą . Nie będzie ci szkoda czasu i wysiłku jaki włożyłeś w ten serwer.

Szkoda mi było czasu gdy amnestia weszła w życie

[Obrazek: ca9FknL.thumb.gif.049ee0835814b535d390fa5e04f36be8.gif]

Weee  się prześpij przemyśl to.

Kamehameha

Co ty kurla litwos pijany jestes czy co

Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. 

LITWOS może przemyśl na spokojnie, napij się i zostań, nie pamiętasz jak się grało za dawnych czasów, nie no nie takich dawnych 2,3 miesiące temu. Jak grałem częściej na codzie, to byłeś prawie zawsze pilnując porządku na serwerze. Doskonały admin, nie popełniales błędów, jesteś doświadczonym graczem a takich ta serwerownia potrzebuje. To moje zdanie, 3maj się mordo ☺

"Nie zawsze grała gitara, tak jak w tym momencie. W innych ludziach są pytania, odpowiedzi we mnie..."

No to jest jakiś żart?? Pierw Paweł teraz ty zaraz może gryzli da rezygnacje? No nie przesadzajcie była amnestia ale się skończyła pewna cześć cziterów dostała bana. Zostań z nami.

CELEM NIE JEST BYCIE LEPSZYM OD KOGOŚ INNEGO, LECZ BYCIE LEPSZYM OD TEGO, KIM SAMEMU BYŁO SIĘ WCZEŚNIEJ

XVI Dalajlama

<3 NINJA ZX10R <3  

LITWOS przemyślałeś sprawę i obiecujesz że nie będziesz więcej pił denaturatu? :)

[Obrazek: matrix.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości