Takie Tam [BOTKI] nie lubiane :)

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i mam takie pytanko? czy przypadkiem nie przeszkadzamy na serwerze wypowiadam się oczywiście w swoim imieniu bo jeżeli tak to się usunę jeżeli ma ktoś pisać ze zrobiliśmy "burdel" na "BW" bo i takie mnie dochodzą informacje jak mają państwo coś przeciwko proszę napisać zrobić ankietę bedę bardzo wdzięczny dziękuje bardzo i pozdrawiam wszystkich :)

Jesteście graczami tej serwerowni a więc macie prawo korzystać z tego forum. Każdy, bez względu na to czy jest w BOTach czy w POD BOTach czy innym klanie gdy będzie robił burdel to wyleci stad tak samo jak tu wszedł.

Podsumowując : korzystajcie z forum respektując jego regulamin. Żadne sondy nie są tu potrzebne.
Amen

[Obrazek: matrix.png]

Nie ma zadnego problemu z wami swiezak co ty taki nerwowy jestes, jestescie z ferdkiem jak najbardziej wporzadku a trolami sie nie przejmuj, byli są i beda, ktos cos powiedzial druga polowe dodal sobie ale to jest tu normalne wyzywaja ludzi nie znajac ich.
Pozdrawiam Pawel.

Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. 

IKSxDE 

Administracja na BW tak pisała na SB, że zrobiliście burdel i o dziwo odeszliscie stamtąd. Żałuję, że nie zrobiłem screena, teraz tego nie znajdę, bo to było jakiś czas temu, także nie miejcie pretensji do mnie. Ferdek pierwszy do mnie jakieś ale miał tutaj, co do sytuacji z Pawlem, z którym myslalem, że sobie wszystko wyjaśniliśmy. Pawel, a ty mnie trollem nazywasz? Jestem tutaj dłużej od większości użytkowników, także proszę mnie w ten sposób nie określać, a ja obrażał nie będę, bo taki mam kaprys w tym momencie, pozdrowienia Oczko Peace and love Duży uśmiech

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Dobry, sorki że się wtrącę ale o jakich burdach jest tutaj mowa bo ja przynajmniej takiej sytuacji nie widziałem możliwe że bylem na wyjeździe albo coś ale może mi ktoś nakreślić o co chodziło ? tak z czystej ciekawości

Jeżeli interesuje cię zdanie innych w tym temacie to szczerze ci powiem że nigdy nie odniosłem wrażenia że przeskoczyliście dobry smak w swoich wypowiedziach, szanuję was jak i Zenka i resztę ludzi z tej serwerowni, nikt mi jeszcze nie zalazł mocno za skórę i nie powinniście się przejmować pojedynczymi pogłoskami o was, bo jeżeli ktoś o was "gada" to znaczy że ma nudne życie i nie ma o czym rozmawiać. Pozdrawiam

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

Siemasz Swieżak tu Qń.
Moje zdanie pewnie znasz, z kim będę się śmiał na ffa i kto będzie polowanie na mnie robił jak nie wy? Duży uśmiech

Witam wszystkich 
Zenek wiec jak nie wiesz jak bylo nie powielaj oszczerstwa. 
Ceron jest tak pierdolniety i mogę mu powiedzieć to prorsto w twarz , nawet nie wiesz jak on mi naubliżał  ( i nie tylko mi ) .
Jak bedzie napierdolony to i naubliża Tobie.
Niestety nie posiadam rozmowy na gg bo go wywalilem ,ale byś zobaczyl jaki to inteligent. 
Dam Ci dobra rade jako dziadek, nie hejtujęcie i nie oceniaj inny bez dowodów  , bo jak pewnego dnia spotkasz kogoś w drzwiach kogo hejtowałes  to może skończyć sie tak jak było z " Rózalem" .

Po co te nerwy, ogólnie nie rozumiem, po co są przenoszone jakieś kłótnie z innych serwerowni, to nie nasz problem, ogólnie przegrałem wiele godzin z graczami z klanu [bot] i zawsze na serwerze była świetna atmosfera, więc nie szukajcie dziury w całym.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Powiało grożą Ferdek, aż w gacie narobilem Duży uśmiech Ty niewiele starszy ode mnie, także do dziadka ci jeszcze daleko. Pierwszy się do mnie sprules na SB, więc ci odpowiedzialem. I tyle w temacie. Koncze i pozdrawiam wszystkich Oczko A jak chcecie, możemy się wyjaśnić na sparze. Alku$y vs Boty, reflektujecie, czy niekomiecznie???

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości