Paweł FFA

Witam was wszystkich po raz kolejny z racji tego ze pod wplywem emocji rezygnowalem z funkcji administratora chcialbym was prosic o przywrocenie funkcji h@ na serwerze FFA, wiem ze wdalem sie w klotnie z Zenkiem wiem ze nie powinno do tego dojsc, mysle ze dobrze spelnialem swoja funkcje h@ do czasu klotni i taka sytuacja nigdy sie juz nie powtorzy, source jest moja odskocznia od pracy i przy okazji staram sie pilnowac porzadku na serwerze, w przeciwieństwie do innevo admina nie uciekam jak cos zaczyna sie dziac i nie zostawiam kolegow na pastwe losu, bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.
Prosze nie pisac glupich komentarzy i uszanowac moja osobe.

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

PAWEŁ JAK JA CIE KOCHAM!!!! WRÓCIŁ JEDYNY I NIE POWTARZALNY!!!!!!!!!! love love love love love love

Brawo, coś czułem że nie odejdziesz tak szybko, bo tak naprawde prawdziwy Spartanin się tak szybko nie poddaje.

. XD

Chyba sobie w tym momencie kpisz XD

#devil_deen.

W tym momencie straciłeś w moich oczach i chyba nie tylko, najpierw wykłócasz się z Zenkiem, następnie twierdzisz że zostałeś potraktowany jak śmieć ponieważ dostałeś karę za to co zrobiłeś. Ty jako Admin powinieneś wiedzieć że jeżeli coś zrobisz to będą tego konsekwencje, a Admin który cię zbanował "musiał" wyzbyć się relacji przy nadawaniu bana. Nawet nie patrząc na to potraktowałeś Izę jak zwykły gburowaty FI*T który przecież jest "silnym charakterem" i będzie stawiał na swoim, ŻAŁOSNE. Jestem na nie

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

(13-Cze-2019, 02:23)Iza napisał(a): Chyba sobie w tym momencie kpisz XD

Kpie z ciebie bo tak jak ty sie zachowujesz i uciekasz z serwera to nikt inny by sie tak zachowywal, ty powinnas odpoczac od tej gry, wiem zaraz bedzie ze sie czepiam ale taka jest prawda

„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Zachowujesz się jak baba, a nie facet. W dodatku baba, która ma okres. Tak na prawdę wisi mi to, czy masz admina, czy nie, bo na ffa gram raz na ruski rok, ale na miejscu gryzliego bym Cię nie przyjęła, z racji, ze to już Twoje drugie odejście. Robisz sobie ewidentnie z jego pracy i starań pomioty. Zdziwię się faktycznie, jak tego admina otrzymasz.

(13-Cze-2019, 03:22)Wilku WDZ napisał(a): W tym momencie straciłeś w moich oczach i chyba nie tylko, najpierw wykłócasz się z Zenkiem, następnie twierdzisz że zostałeś potraktowany jak śmieć ponieważ dostałeś karę za to co zrobiłeś. Ty jako Admin powinieneś wiedzieć że jeżeli coś zrobisz to będą tego konsekwencje, a Admin który cię zbanował "musiał" wyzbyć się relacji przy nadawaniu bana. Nawet nie patrząc na to potraktowałeś Izę jak zwykły gburowaty FI*T który przecież jest "silnym charakterem" i będzie stawiał na swoim, ŻAŁOSNE. Jestem na nie
Czytales watek z odejsciem izy jak to bylo jej bardzo zle i jak zle byla traktowana na serwerze? Bo chyba nie to co gadasz o traceniu w oczach, poszukaj sobie jej pozegnania

Ej Paweł bo czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego Ty ciagle do tej Izy nawiązujesz? Ja rozumiem, jest ona atrakcyjną dziewczyną, ale ty masz żonę... 
w każdym wątku tylko „Iza to, Iza tamto”. A uwierz, ze to nie działa na Twoją korzyść.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości