Unban

Twoj Nick: Grand jak i na serwie jak i na forum  po prosbie zmiany na ten nick wlascicela gryzjego
Nick admina banujacego : Halucyn 
Data mapa : 31.05.2019 wedlug sourcebans 
Godz nie mam pojecia 
Steam : nie umie sprawdzic nie znam sie na tym
Na ktorym serwie ban : Nie mam pojecia
Opis sytuacji : Coz ktos sie podemnie podszyl gralem moze tu ze 2 dni przywitalem sie pogralem 2 dni i ban Nie ma nic jestem czysty ktos sie bawil na moim koncie moze ktos ma ip jak ja nie wiem Prosilbym o unbana Prosze o pozytywne rozpatrzenie  Link do bana Source   

http://sourcecs.pl/sourcebans/index.php?...mit=Szukaj    widac po ip ze ktos sie bawil a ja tu jestem swiezak co mozna sprawdzic po czasie mojej gry tu 

Reasumujac prosze o unbana Pozdrawiam :) 

Opis 

Halucyna już nie ma więc ub nie będzie   Duży uśmiech

Xddd
Po 1 podszywka pod Granda prawdziwego
Po 2 miałeś bana za aima w maju, a mamy czerwiec
Po 3 na 100% bez ub, nawet gdyby Halucyn był

Lubelski a po 4 skad mialem wiedziec ze byl tu jakis grand jak gralem tu 2 dni typie :) a bana nie mialem za co dostac bo nie mam nic i ktos sie podszyl ale jak ktos wygral admina w lays jak ty to pozdro typie i naucz sie czytac :) bez odbioru

Bez odbioru to dostałeś łącznie 4 bany.

http://sourcecs.pl/sourcebans/index.php?...117&Submit

Wygrałeś mózg w laysach.

Lubelski dalej nie umiesz czytac ze to podszywka ale co sie spodziewac po typie co ma nick lubelski koks i uzywa xdd na poczatku zdania max 12 lat masz idz ksiazke przeczytaj a nie na internecie :) elo

I specjalnie temat jak demka już wyparowaly?
No ciekawe. Cox zostaje czekać na sprawdzenie IP przez Fizka ew Gryzliego, no chyba, że Matrix ma uprawnienia.
I nie nie mam 12 lat, a w Internecie jestem jak ryba w wodzie.

Pamiętam dobrze czas gdy roiło się na naszym serwerze od graczy z Ciemnej. (Okrutnicki, Grand, Miras, Szatanica itd..) Granda widziałem wiele razy, gral na średnim poziomie. Czy to był fake Grand? Z uwagi na to że inne ziomki z Ciemnej grały z nim jednocześnie w tym samym czasie i nikt z nich nie zareagował że ktoś pod ich ziomka się podszywa - śmiem przypuszczać że był to ten grand.

Fakt że 2 tygodnie po fakcie zglaszasz dopiero tę sprawę jest przynajmniej dziwny.

[Obrazek: matrix.png]

(14-Cze-2019, 12:31)matrix.swe napisał(a): Pamiętam dobrze czas gdy roiło się na naszym serwerze od graczy z Ciemnej. (Okrutnicki, Grand, Miras, Szatanica itd..) Granda widziałem wiele razy, gral na średnim poziomie. Czy to był fake Grand? Z uwagi na to że inne ziomki z Ciemnej grały z nim jednocześnie w tym samym czasie i nikt z nich nie zareagował że ktoś pod ich ziomka się podszywa - śmiem przypuszczać że był to ten grand.

Fakt że 2 tygodnie po fakcie zglaszasz dopiero tę sprawę jest przynajmniej dziwny.

To nie jest Grand z ciemnej

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

IP gracza zbanowanego pokrywa się z IP Granda zgłaszającego prośbę o UB .

Masz stałe IP, jak więc to Grand wytłumaczysz?

[Obrazek: matrix.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości