Admin-COD

1. Nick z Serwera: Gram pod wieloma nickami ale najczęściej pod: ...
2. Ile lat grasz w CS'a: 3 lata
3. Wiek: 16 
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):Gram bardzo dużo na serwerze COD; jestem aktywny codziennie po kilka godzin.
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:7/10 ( miałem kiedyś admina na innej serwerowni i myślę że dobrze pełniłem tę funkcję)
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:  Myśle że, jestem  doświadczony w pełnieniu tej funkcji. Często widzę osoby które nie przeszczegają regulaminu i akurat nie ma admina na serwerze. Jestem sumienny i punktualny. Mieszkam w woj. Kujawsko-Pomorskim. Wim że każdy z administracji wchodzi/ pilnuje serwera jak ma czas.Jestem bardzo często ( przez kilka godzin ) na serwerze.Myślę że dostanę się chociaż na okres próbny.
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Sposób płatności za Admina [SMS/Przelew]: SMS
9. Kontakt : GG , FB , Forum
10. Serwer COD

"Life is brutal - bitch"

Na tak.

Na nie

\
[Obrazek: 84a84dc37265b960afc6a24908fa4414.gif]

Koleś co wypier*alał serwer w kosmos chce zostać Adminem proszę Cię nie rozbawiaj mnie

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.

No DominuS my się dobrze znamy, oczywiście jestem na tak, często gdy wchodzę na COD'a akurat jesteś aktywny, nie mam żadnych zastrzeżeń co do wieku, ani stażu w CSS, jedyne to mikro, bo dawno nie słyszałem twojego głosiku Duży uśmiech

"Wiem, że nic nie wiem"

Na nie Po 1 Adminów jest dużo.
Po 2 z tobą były pewne problemy na serwerze dodam że latasz na bh po serwerze.

Kamehameha

Nie ma o czym tu pisać podanie odrzucone zamykam.

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości