Propozycji kilka

1. Automatyczne uzupełnianie wzorów w tematach - nie będzie potrzeby szukania wzoru, zostałby na sztywno wpisany w tworzenie nowego wątku w działach próśb o ub czy rekrutacje.

2. Zamykanie tematów - chodzi głównie o tagi UB / BEZ UB, PRZYJĘTY/A / NIE PRZYJĘTY/A, łatwość wyszukiwania, lepiej to wygląda. Mogę przygotować też grafiki do bota zamykacza.

3. Notatki administracyjne / moderacyjne / ostrzegawcze - chyba nie muszę tłumaczyć. Wystarczy z panelu edycji posta kliknąć odpowiednią opcję.

4. Moderator dla Antycheata w dziale próśb o ub na każdym serwerze oraz w skargach.

W razie problemów służę pomocą, mogę podrzucić krok po kroku jak to się robi.

Nad punktami 1-3 można się na spokojnie zastanowić, bo nie jest to głupie.

Sekcję AC trzeba moim zdaniem powiększyć, przydadzą się dodatkowe ręce do roboty.

[Obrazek: matrix.png]

Wyszedłeś z fajną inicjatywą co do forum, było by to schludne i bardziej zrozumiałe dla niektórych osób. Jeśli chodzi o AC to podzielam zdanie matrixa, bo jest zauważalny brak czasu większości adminów.

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

(01-Lip-2019, 08:40)matrix.swe napisał(a): Nad punktami 1-3 można się na spokojnie zastanowić, bo nie jest to głupie.

Sekcję AC trzeba moim zdaniem powiększyć, przydadzą się dodatkowe ręce do roboty.

No i co z tego, ze trzeba powiększyć. To znaczy, że można brac osoby, które kiedyś się odpaliły? Trochę tutaj wieje hipokryzją, ze odpał rozpisuje odpałów. Nie wyglada to smacznie, wręcz śmiesznie.

Roxi czytaj proszę ze zrozumieniem..

Nie napisałem tutaj że Lubelski ma wejść w skład teamu AC, tylko dopisałem swoją propozycję usprawnienia pracy pod jego wątkiem. To dwie bardzo różne rzeczy.

(01-Lip-2019, 12:41)matrix.swe napisał(a): Roxi czytaj proszę ze zrozumieniem..

Nie napisałem tutaj że Lubelski ma wejść w skład teamu AC, tylko dopisałem swoją propozycję usprawnienia pracy pod jego wątkiem. To dwie bardzo różne rzeczy.

A twoje „jestem na tak” w jego podaniu to co?
Już chyba sam gubisz się w tym co piszesz.

Moje "jestem na tak" jak przy kilkunastu innych wypowiedziach było tylko wyrażeniem swojej opinii na "tamten" post a nie na ten o propozycjach.

(01-Lip-2019, 12:53)matrix.swe napisał(a): Moje "jestem na tak" jak przy kilkunastu innych wypowiedziach było tylko wyrażeniem swojej opinii na "tamten" post a nie na ten o propozycjach.

To nie ma znaczenia Matrix, gdzieś ty to napisał. Ważne jest co napisałeś, a niestety w tym wypadku jest to guwnix. :/

Całe czas szukacie jakiejś wojny i wypatrujecie czyjegoś błędu, więcej pojednania ludzie Duży uśmiech Język

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

Masz rację. Temat dotyczy czegoś innego, prosiłbym zatem o wypowiadanie się na temat.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości