XDDD

Ale pisanie odwołania to prawo zbanowanego, a nie jakiś dowód, że jest czysty :/. Logika "jeżeli jestem odpalony, to dlaczego miałbym pisać ub?" została już obalona setki razy, co widać w dziale "prośba o ub". Nie jesteś pierwszy i nie jesteś też ostatni, który tak myśli :/.
I dobrze, ty wiesz swoje - nie jesteś odpalony, tylko masz info od kolegów z tsa oraz 9-letnie doświadczenie; dlatego patrzysz na modele przez ścianę.
My mamy demko, na którym widać wh. Na ticki nie odpowiesz normalnie, bo się po prostu nie da.

Dodam też, że rozmowa ze mną nic nie zmieni - jak widzisz, ja tutaj nie jestem nawet vipem. Jestem w temacie, bo moja rozpiska jest na górze. Dla mnie liczy się tylko to, że mixów już nie pograsz.
Na mixach jest nas z każdym miesiącem mniej i mniej, dlatego naprawdę nie potrzeba nam takich zajebistych ludzi, którzy się odpalają :/. Nie wiem po co to robiłeś. Mecz przegrany, staty o kant dupy, więc po co to :////////////////

(30-Lip-2019, 16:20)GRYZLI napisał(a): Hp w ruletce: najwyższa wartość jest koło 90 hp, więc to nie jest tak dużo

Zacznijmy od tego, że Peres w pierwszej kolejności odnieś się do ticków, które udostępniłem (rozpiska Rudego).
Później możesz poprosić o więcej a nie wymagasz i karzesz Nam robić to czy tamto.
Zacznij od swojej linii obrony bo marnujesz swoje 48h na odwołanie od bana.

LubelskiE PoweR! #mniam

Ban zostaje. Nie mam czasu na jakiekolwiek odnoszenie się co do dema. Nie to ze sie przyznaje ze gralem niby "odpalony" tylko po prostu szkoda mi czasu na takie rzeczy ciao :)

Dobre Duży uśmiechDDDDDD

(30-Lip-2019, 16:20)GRYZLI napisał(a): Hp w ruletce: najwyższa wartość jest koło 90 hp, więc to nie jest tak dużo

Żałosne Peres, jak znalazłeś wogóle czas na napisanie tego textu...

[Obrazek: matrix.png]

W takim razie proszę o zamknięcie tematu.

Ban pozostaje, gracz grał na wspomagaczach.

Pozdrawiam :)

LubelskiE PoweR! #mniam

Ponieważ Peres założył wątek - poczekamy do zakończenia czasu jaki mu pozostał, później przy braku jego stanowiska zamknę temat.

[Obrazek: matrix.png]

Ok amnestia. Ale wracając pamiętam po banie dalej gra była na aktywnym, teraz czasu do odniesienia nie ma wiec baju baj. Wygląda jak byś po rozpisce się uczył na czym wpadłeś aby wyeliminować błędy odpała. Zawsze jest ślad

Łino wino

Czas minął. Bez ub.

LubelskiE PoweR! #mniam

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości