Beka z tego

Twój nick: OMG-F*cK YoU
Nick admina banującego: Emporio
Data/Mapa: 2019-07-08
Godz: 19:51
Opis sytuacji: Za wh i to pewnie chodzi o sytuacje na DD2, ale to od razu powinienem mieć bana nałożonego a nie teraz jak kupiłem vipa to jest po prostu śmieszne zamiast od razu dać to nie po Shaylo 3 dniach po akcji... A za vipa to mi ciekawe kto odda...

Wiedziałeś że jesteś odpalony i że to kwestia czasu zanim a 4fun bana dostaniesz

(08-Lip-2019, 20:57)Emporio napisał(a): Wiedziałeś że jesteś odpalony i że to kwestia czasu zanim a 4fun bana dostaniesz

Odpalony to jak bym grał a Miałem włączone wh a nie grałem na nim, I zresztą kto mi odda za VIP'a się pytam

Ja Ci oddam, podaj numer konta.

(08-Lip-2019, 21:14)Roxi napisał(a): Ja Ci oddam, podaj numer konta.

Też chce mi się śmiać bo dać komuś bana po 3 dniach to jest poezja, ale przynajmniej powinien powiedzieć, zę dostaje bana a nie Shaylo, że gran normalnie i ban... A 4Fun nie zalicza się do FFA DD2 czy COD'a bo to jest inna maszyna (chyba).

No cl ty Tato odsyłam cię do lektury regulaminów

[Obrazek: matrix.png]

Nikt Ci nie odda.
Czy jeżeli kupisz w sklepie masło. Użyjesz go choć raz, to możesz zwrócić?

Kiedyś było tak, że nie było bana tu i tu (hehe sam robiłem top na 4fun)

Emporio to HeadAdmin - nie mam zamiaru negować jego decyzji.

LubelskiE PoweR! #mniam

(08-Lip-2019, 21:18)No co ty Tato napisał(a):
(08-Lip-2019, 21:14)Roxi napisał(a): Ja Ci oddam, podaj numer konta.

Też chce mi się śmiać bo dać komuś bana po 3 dniach to jest poezja, ale przynajmniej powinien powiedzieć, zę dostaje bana a nie Shaylo, że gran normalnie i ban... A 4Fun nie zalicza się do FFA DD2 czy COD'a bo to jest inna maszyna (chyba).
4 fun ma po prostu osobny sourcebans
Jak dostales slusznego perma na codzie, dd2 czy ffa to nie znaczy, ze na 4 funie tez nie powinienes dostac

[Obrazek: tumblr_inline_niycaxi4291t0h6ke.gif]

Kupując vipa akceptujesz regulamin, podobnie jak wchodząc na serwer. Jeśli łamiesz zasady - musisz liczyć się z konsekwencjami takiego zachowania.

Analogicznie..
Jeśli kupiłeś noey samochód i w stanie upojenia wsiadles za kierownicę a złapała cię drogówka - nikt nie zwróci ci za samochód czy kosztów zrobienia prawa jazdy.

[Obrazek: matrix.png]

Mówię wale to, ale wydaje mi się  że każdy może dostać 2 szansę. Wiem tutaj poniosły mnie emocje za co Warna powinienem mieć

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości