Beka z tego

Dałbym unbana na 4Funie

"Jak się żywisz słabościami innych, to się nie dziw, że nie jesteś silny"

Nie raz dawałem graczom drugą szansę i nie raz się na tym przejechałem. Gracz odpalony na 4FUN nie dostanie drugiej szansy. Raz odpalony będzie się odpalał cały czas.

(08-Lip-2019, 23:03)Emporio napisał(a): Nie raz dawałem graczom drugą szansę i nie raz się na tym przejechałem. Gracz odpalony na 4FUN nie dostanie drugiej szansy. Raz odpalony będzie się odpalał cały czas.
NA 4Funie to nie wiem po co haxy, widzisz dawałeś osobą po których mogłeś się spodziewać bez zmiennego zachowania.
A co do mego odpalenia. pisze chyba 3 raz miałem włączone a nie grałem na nim... Ja się prosić nie będą bo nie chce polecieć z forum być może uda się kiedyś ub, ale to, że oceniasz mnie po 1 razowej akcji nie jest fajne... I właśnie odpalony na 4Funie a ja na DD2 miałem włączone wh a nie na 4Funie. Pozdrawiam...

Jak to jest miec wlaczone wh i go nie uzywac wytlumacz mi to

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Testował w nocy na botach.
Graczy nie było, smac wykrył. Tak by nikt nie wiedział

(08-Lip-2019, 23:16)LUBELSKI KOKS napisał(a): Testował w nocy na botach.
Graczy nie było, smac wykrył. Tak by nikt nie wiedział

Żeby nie robić w ciula was to tak było. Ale nawiązując do tematu każdy ma prawo do 2 szansy a dam tylko przykład ciebie lubelski był kiedyś idpalony był a teraz jest AC bo co? Bo dostał 2 szanse.

Przepraszam LUBELSKI KOKS Że ciebie dałem na przykład,ale jako pierwszy przyszedłeś mi do głowy

Była amnestia to raz (dlatego mam ub).
Dwa moja misja to zwalczanie cziterów(dlatego złożyłem podanie na AC).

Więcej się nie wypowiem w Twoim temacie, ponieważ mogłeś od razu zacząć pisać prawdę. Ja już wiem do czego to prowadzi i na pewno nie do drugiej szansy.

Popieram że należy się druga szansa !

ale nie dla takiego gościa jak ty Duży uśmiech

Pierwsze się spierasz że sytuacji nie było, ty nie grałeś a pomyśl że ktoś musi na ciebie napierdalać i szukać po logach i penis wie czym jeszcze. Uszanował byś pracę innych i nie składał nawet tematu w którym jesteś wielce zdziwiony ŻAAA ŁOOO SS NEE

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego

Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego

Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty

Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom...

(09-Lip-2019, 02:07)Wilku WDZ napisał(a): Popieram że należy się druga szansa !

ale nie dla takiego gościa jak ty Duży uśmiech

Pierwsze się spierasz że sytuacji nie było, ty nie grałeś a pomyśl że ktoś musi na ciebie napierdalać i szukać po logach i penis wie czym jeszcze. Uszanował byś pracę innych i nie składał nawet tematu w którym jesteś wielce zdziwiony ŻAAA ŁOOO SS NEE

Chociaż później  się przyznałem.

Skoro wszystko już jest wyjaśnione zmykam watek

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości