android // apka do muzyki

Z jakiej aplikacji korzystacie do słuchania muzyki na telefonach?

Jeśli zmienialiście apkę na inną, również chętnie przeczytam powód.

Szczerze to korzystam tylko z yt/openfm.
Czy jadę autem, czy rowerem czy piechota czy tak o w domu posłuchać, nigdy nie było problemów

Co prawda ja mam IPhone i słucham spotify. Ale większość moich znajomych również mając androida przerzuciła się na niego. Według mnie super się sprawdza :) i taniutko jest jeżeli chodzi o „formule rodzinna” Duży uśmiech

Cele są jak magnes. Przyciągają rzeczy potrzebne do ich zrealizowania ♥

Zarówno na kompie jak i smartfonach mam następcę znanego Winampa, czyli apke AIMP. Polecam

[Obrazek: matrix.png]

Ja używam na iphonie jedynie Taidal nie różni się niczym od spotify a nie muszę za niego płacić ze względu na mój abonament #cebula Język

@LUBELSKI mnie kurwica strzela jak mam przewijać te reklamy na yt

Tak jak matrix.swe - AIMP.
Darmowy, bez reklam, prosty w obsłudze, sporo opcji.

Testuje YouTube premium, za darmo miesiąc czy tam 2 tygodnie, fajne. Telefon mogę zablokować I wkońcu nie muszę w ręce trzymać jak idę czy rowerem jadę Duży uśmiech a i reklamy nie wkurzają :p

(12-Lip-2019, 10:44)LUBELSKI KOKS napisał(a): Testuje YouTube premium, za darmo miesiąc czy tam 2 tygodnie, fajne. Telefon mogę zablokować I wkońcu nie muszę w ręce trzymać jak idę czy rowerem jadę Duży uśmiech a i reklamy nie wkurzają :p

Jest też dostępna zmodyfikowana aplikacja YouTube - YouTube Vanced.
Bez reklam, możliwość odtwarzania przy zablokowanym telefonie + inne opcje.
Oczywiście z wiadomych powodów w Google Play tego nie znajdziecie.

Toście mnie trochę zaskoczyli odpowiedziami.

Nie wziąłem pod uwagę, że można słuchać muzyki "cloud only". Na youtube zdarzy mi się włączyć jakiś utwór lub dwa, ale nie używam go w kółko.

Spotify i tidal to podobne serwisy? Są pewnie kanały tematyczne, radia internetowe i własne playlisty. A czy te programy umożliwiają odsłuchanie pliku lokalnie zapisanego na urządzeniu? Mają wbudowany equalizer?

Ze swojej strony mogę polecić Newpipe, żeby zastąpić standardową apkę YT - reklam nie ma, a przy każdym filmie jest opcja download w razie potrzeby*. Tylko – ze względów oczywistych – nie ma jej w google play. [edit: Lubel, newpipe też pozwoli Ci zablokować phone i dalej słuchać]

* - dla niektórych to może być niezrozumiałe po co ściągać, skoro można obejrzeć online. No więc gdy Rammstein wypuścił teledysk Deutschland, to troszkę mnie pojebało na jego punkcie. Oglądałem go w FHD kilkanaście razy dziennie. Trochę się zdziwiłem ile to potrafi zeżreć transferu oraz przekonałem się ile rzeczywiście potrafi kosztować internet w mojej taryfie.

-----
AIMP jest świetny… na kompie. Właśnie z niego chciałbym zmigrować na coś innego. Dlatego właśnie założyłem ten wątek. Żeby poznać alternatywy i żeby nie okazało się, do słuchania muzyki będę musiał używać odtwarzacza video.

No to z takiej apki do odtwarzania po prostu z telefonu jak pobieram to w totalcmd jest odtwarzacz muzyki. Nawet wygodne, dość proste ale ma wszystko co trzeba

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości