yyol

w koncu do was zawitałem, pełen smutku i zalu decyzji zapadanych odgórnie...
Jakiś czas temu pojawił się na forum wątek bana - który został nadany niesłusznie dla mojej osoby od szanowanego admina czarnego
co ciekawe, arystorkata widocznie nie znajac sprawy i nie wiedzac komu ban będzie nalezny dał aprobatę dla tak głupiej decyzji podjętej przez czarnego.

Wypowiadało się tutaj wielu znawców tematu i najbardziej rozbawiły mnie komentarze: ban niesłuszny, ale niech będzie - dla przykładu. Poziom IQ tego Pana przewyższa zdecydowanie poziom kury znoszącej jajka w niejednym gospodarstwie.

Tak, to ja - Stary, Chudy i głupi Norbert   ---> Ale Arystorakta nie musiał wiedzieć, ale graliśmy ze sobą niejednokrotnie i nawet podejmowałeś wątek, który Ci zgłosiłem w sprawie problemów z lvl na COD MOD. Starałeś się pomóc - ale bezskutecznie. Dziwi mnie to, że czarny nie nakreślił ci sytuacji tylko po prostu zadał pytanei czy moze mi dac bana a potem na forum wypowiadał się, że to arystorkata mu dał pozwolenie - nie opisujac sytuacji dogłębnie.

Zachowanie tego 30 letniego abderyty wzbudzilo we mnie skrajne uczucia I EMOCJE. Nie tylko dlatego, że wiek wskazywalby na pewien poziom doświadczenia w rozpatrywaniu sytuacji  - niekoniecznie zwiazanych z grą, tylko dlatego ---> że z szanownym adminem rozmawiałem niejednokrotnie i po dojściu do porozumienia po zaistniałej sytuacji dowiaduje się, że w prezencie za moje poprawne zachowanie otrzymałem bana.

Nie mam zwyczaju spędzać czas na forum, szkoda mojego czasu. Tak samo nie wiem, czy kontakt który kiedyś mialem (chocby na gg z Arystokratą jest jeszcze aktualny, GDYZ juz od dłuższego czaus nie uzywam tego komunikatora. Jedynym moim błedem w tej sprawie to był brak reakcji - poza forum - czyli bezposrednie zgloszenie do Arystokraty.

Otrzymałem bana za nick --- Czarny Crazzy pedał. Admin czarny powiedział żebym zmienił nick. Zapytałem sie go czy go to obraza. Powiedział, że tak. Więc dokonałem zmiany. Grajac 10 minut zamieniłem jeszcze parokrotnie kilka zdań z czarnym, przedstawiajac mu z kim rozmawia - stary chudy.... po czym nagle po 10 minutach grania i rozmowy otrzymuje bana.

sYTUACJA jest kuriozalna i z mojego punktu widzenia nie do pomyslenia. Ban wyznaczony na okres 7 dni.

Stary chudy i glupi norbert to mój 2 nick. Dla tych którzy jeszcze pamietaja, grałem pod nickiem sir_sołowow z graczem sir_saw    ---> niejednorkrotnie równiez w mixach. Rozumiem, że nie kazdy musi mnie znac, czy pamietac. ALe nie rozumiem, dlaczego Panowie, z którymi wczesnieij bylomi dane grac, rozmwaic i generalnie dobrze sie bawic - wypowiadali sie w sposob osobliwy co do zaistanialej sytuacji, albo wgl nie podejmowali tematu.
 
Ja tak się tylko spytam, po co ta litania? XD
Przecież sam przyznałeś, że miałeś nick, który obraża admina.
Czego się spodziewałeś?
 
Zainteresowało mnie w tym wszystkim jedno bo ban Ci jeszcze nie minął A ten avatar co masz na forum widziałem jako spray w cs ostatnio chyba

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata.
 
Rozumiem, że ustawiając ten nick chciałeś pokazać nam swoją orientację seksualną, ale mało kogo ona interesuje, to jest gra w pistolety, a nie portal randkowy. 

Administrator przez ten nick zapewne poczuł się urażony i zniesmaczony twoim zachowaniem, w dodatku zadałeś głupie pytanie, czy ten nick go obraża, mam dla ciebie rade, najpierw pomyśl, a dopiero później powiedz/napisz, bo chyba robisz wręcz odwrotnie.Ps. Zmień awatar, bo jest on o charakterze pornograficznym.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
 
Jak grochem o ścianę :) "przyznałem, że mialem nick który obraza admina" -- jest gorzej niż myślałem, jeśli nie jesteś w stanie czytać ze zrozumieniem to nie wypowiadaj się w ogóle Oczko

Tak, bardzo chciałem Gryzli pokazać ci swojaa preferencje seksualna :)
Wiesz, wolne wieczory mam jakbyś tak bardzo chciał, chętnie się Tobą zajmę mrrr Duży uśmiech
Jescze trochę a dojdzie do tego, że każdy kto będzie miał wpisane w nicku czarny i "słowo powszechnie uznawane za obraźliwe" dostanie bana.
Druga sprawa. "Czarny TO pedał" a "Czarny pedał" to spora różnica. Ale co ja tam wiem, jestem w końcu stary i głupi :)

Cóż, Arystorakrata. Masz podejśćie jakie masz - trudno. Prosić się nie będę.

Temat do zamknięcia
 
Dostałeś polecenie zmiaby avatara - nie wykonałeś a więc wyręczę Cię w tym.

[Obrazek: matrix.png]
 
Nie skorzystam z twojej propozycji, ale jeśli lubisz butelkę, to mogę ci ją wysłać.

Poza tym mam wrażenie, że nie znasz regulaminu serwera, więc żeby ci ułatwić zrozumienie go, przedłużam bana o miesiąc.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
 
(14-Lip-2019, 12:41)GRYZLI napisał(a): Nie skorzystam z twojej propozycji, ale jeśli lubisz butelkę, to mogę ci ją wysłać.

Poza tym mam wrażenie, że nie znasz regulaminu serwera, więc żeby ci ułatwić zrozumienie go, przedłużam bana o miesiąc.Chwila moment.
Co ja zrobiłem, że mi bana przedłużasz?

(14-Lip-2019, 01:30)matrix.swe napisał(a): Dostałeś polecenie zmiaby avatara - nie wykonałeś a więc wyręczę Cię w tym.


Kiedy dostałem polecenie zmiany avatara???

Zresztą, wyjebane już mam.
Nie będę  z dzieciakami dochodził.

Zobaczymy czy cos z tego serwera zostanie po roku czasu :)
 
Co ty chcesz z dzieciakami robić?

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
 
XD  Duży uśmiech Zamknięcie to ??

Kamehameha

 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości