Oddział Odpalonych!

Już koniec spamu?
A i pisze się RZEKOMEGO.

LubelskiE PoweR! #mniam

Trzeba dopisać HADES do odpalonych

''BĘDZIESZ WALCZYĆ I PRZEGRASZ Z CAŁYM ŚWIATEM,JEŚLI NIE NAUCZYSZ SIĘ POSKRAMIAĆ WŁASNEGO UMYSŁU,,

Oo, no to super że zglaszacie,i w dodstku jeszcze jest fioletowy

[Obrazek: matrix.png]

]I[NF!N!TY też można dopisać.

[Obrazek: 6932---dziekuje-ze-o-mnie-pamietales--pa.gif]

O to to.
Wkońcu wszedł tu bo od 2 tygodni go szukałem.
Tfu na ten klan.

LubelskiE PoweR! #mniam

Ludzie z klanu antypowi czy jak oni się tam nazywają. Miałbym bym ich na uwadze. Z tego co słyszałem grali na ffa

(12-Sie-2019, 04:53)Emporio napisał(a): Ludzie z klanu antypowi czy jak oni się tam nazywają. Miałbym bym ich na uwadze. Z tego co słyszałem grali na ffa

Owszem grał kilka razy owy klan lecz czysto

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi"
Thor Heyerdahl

Ty Szymon może już nie oceniaj kto grał czysto.
Panie Aimer.

LubelskiE PoweR! #mniam

(12-Sie-2019, 10:41)LUBELSKI KOKS napisał(a): Ty Szymon może już nie oceniaj kto grał czysto.
Panie Aimer.

Lubelski lekko mówiąc weź się może ode mnie odpier### wiele osób grało na aimie i nie tylko a do mnie masz wonty dostałem UB od GRYZLIEGO wiec się z tym pogódź a jak Ci nie pasuje werdykt GRYZLIEGO to może pora zmienić serwerownie

"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi"
Thor Heyerdahl

Lekko mówiąc nie Ty jesteś od oceniania czy ktoś gra czysto czy nie.
Mnie tam nie obchodzą Twoje znajomości z ziomeczekami z atypowi ale tam 50% klanu odpalona lata i Twoje słowa, że grają czysto nic tu nie zmieniają.

LubelskiE PoweR! #mniam

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości